Odstraszacz kun, gryzoni Kemo M071N. (4024028030715) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Odstraszacz kun, gryzoni Kemo M071N. (4024028030715) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 68.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Odstraszacz szkodników do samochodu Kemo M071N
68.00
Mediasklep24
Odstraszacz kun i gryzoni do samochodu 12V. Kemo M071N.
68.95
Odstraszanie

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisOdstraszacz szkodników do samochodu Kemo M071N to wysokiej jakości generator ultradźwiękowy wydajnie odstraszający kuny, koty, psy, gryzonie, insekty, pełzające pasożyty, a także ptaki od naszych samochodów, stwarzając intensywne i wysoce drażniące ultradźwieki dla zwierząt. Przez wytwarzanie pulsujących i zadziornych ultradźwięków nieszkodliwych dla ludzkiego ucha, w skuteczny sposób odstrasza szkodniki od wnętrza naszego samochodu, gdzie potencjalnie mogą szukać schronienia powodując szkody.

Samochodowy Generator Ultradźwięków dla kochających komfort i proste rozwiązania

Ultradźwięki, które szkodniki starają się omijać, są gwarancją bezpieczeństwa naszego samochodu. Każdy kto uwielbia komfortowe, szybkie, a także proste rozwiązania zapewniające sprawność powinien zdecydować się na samochodowyodstraszacz szkodników Kemo M071N, ponieważ dzięki swoim niewielkim rozmiarom perfekcyjnie wpasowuje się w komorę silnika, w którego wnętrzu zostaje zamontowany. Umożliwia to szybką i natychmiastową reakcje ultradźwięku na każdego szkodnika, który w czasie postoju zbliży się do naszego samochodu. Dzięki temu we wnętrzu nie zagnieżdżą się żadne zwierzęta ani nie znajda schronienia, a my nie będziemy musieli ponosić kosztów naprawy szkód wyrządzonych przez nie.

obszerny zasięg działania

Odstraszacz szkodników do samochodu Kemo M071N dopełniającą zaletą wbudowanego głośnika w pakiecie Kemo M071N jest to,posiada on kopułkową budowę. Większość generatorów ultradźwięków dostępnych na rynku posiada głośnik płaski, który buduje wąski strumień dźwięku działający na niewiele znaczącej powierzchni. Kopułkowy kształt głośnika Kemo M071N zezwala na rozproszenie dźwięku na szerszą i obszerniejszą powierzchnię. Przodująca na niemieckim rynku marka zezwala na nam jeszcze zakup towaru o szerokim zakresie regulowanej częstotliwości od 8 do 40 kHz. Niezwykle ważną funkcją jest ciągła praca - generator emituje ultradźwięk w sposób ciągły. Daje to pokaźniejszą przewagę nad innymi urządzeniami tego typu w sytuacji odstraszania kotów.

Specyfikacja techniczna:

 • Zasilanie: od 10 do 13,8 V
 • pobór prądu: 60 mA
 • Częstotliwość ultradźwięku: od 8 do 40 kHz. Możliwość regulacji zależnie od preferencji
 • Ciśnienie akustyczne: 100 dB
 • Zasięg: 40 m
 • Kąt promieniowania: 140°
 • wymiary: 92 x 52 x 31 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Gwarancja: 24 miesiące

Zawartość zestawu:

 • Instrukcja Obsługi PL
 • Generator M071N
 • Dowód zakupu