Odstraszacz kun, gryzoni. Kemo M175. Ultradźwiękowy na kuny. promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Odstraszacz kun, gryzoni. Kemo M175. Ultradźwiękowy na kuny. oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 57.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-52%
Odstraszacz KEMO Głośnik LO20
57.00
Mediasklep24
Odstraszacz psów. Kemo M175. Odstraszacz na psy.
119.00
Odstraszanie

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisSkuteczność działania

Głośnik uzupełniający dla „ultradźwiękowego wypłaszacza zwierząt M175" w celu wyraźnego poszerzenia akustycznego obszaru działania. Dzięki głośnikowi dźwięk rozchodzi się na obszerniejszą odległość. Odstraszacz kun kemo M175 z zamontowanym głośnikiem L020 ulepszone rozchodzenie się ultradźwięków w wielkich komorach silnikowych samochodów ciężarowych i większych pomieszczeniach.

Innowacja

Urządzenia posiadają w obudowie specjalnie wyprofilowany półkulisty promiennik, który nadzwyczajnie emituje ultradźwięki pod szerokim kątem > 160°. Inne urządzenia ultradźwiękowe przystępne na rynku wyposażone są w głośniki ultradźwiękowe lub płaske przetworniki piezoelektryczne, co iż ultradźwięki rozchodzą się wąską wiązką tylko w jednym kierunku. Głośniki tubowe jeszcze ponadto zniżają tę wiązkę. Dla lepszego zrozumienia proszę porównać światło latarki bez reflektora i z reflektorem: latarka bez reflektora wysyła światło we wszelkich kierunkach, w trakcie gdy latarka z reflektorem tylko w jednym kierunku lecz za to z obszerniejszą siłą. W przypadku odstraszania kun z komory silnika samochodu najlepiej jest nagłośnić osiągalnie dużą przestrzeń niżeli tylko niewiele znaczący punkt lecz z obszernym natężeniem. To wyraźne gdy chcemy odstraszyć zwierzęta z obfitej powierzchni oraz z komory silnika. Tylko odstraszacze Kemo swą innowacyjną budową głośników zagwarantuje 100% satysfakcję działania, a także wysokie standardy wykonania.


Bezpieczeństwo

Odstraszacz na kuny i gryzoniewykorzystuje w działaniu ultradźwięki - dźwięki niesłyszalne dla człowieka. Ultradźwięki nie krzywdą odstraszanych zwierząt, powodują jedynie u nich uczucie dyskomfortu. Generowane ultradźwięki są niesłyszalne poprzez większość ludzi i zwierzęta domowe. Odstraszacz Kemo m042 nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia i innych sprzętów elektrycznych.

Niemiecka marka i jakość wykonania

Kemo to światowy lider wśród producentów odstraszaczy zwierząt. Niemiecka jakość i dbałość o wszystkie detale sprawiły, że odstraszacze kun KEMO stały się marką rozpoznawalną globalnie.

Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji dokładnie testowane!

atrybuty:

- produktywnie odstrasza kuny, łasice, myszy, szczury i inne gryzonie, owady oraz ptaki,
- nadaję się do zastosowania w samochodzie, garażu albo domu.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.