Kemo Odstraszacz kun i gryzoni do samochodu m161 promocja 2021

Cena84.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisSkuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz Kemo M161 to uniwersalne urządzenie służące do odstraszania kun oraz innych dzikich zwierząt takich jak dziki, jelenie i sarny, jeśli zależy nam aby odstraszyć je z naszej działki. Dzikie zwierzęta mogą poczynić pokaźne szkody w ogrodach i sadach. Zbuchtowana poprzez dziki gleba nadaje się wówczas wyłącznie do rekultywacji, i nierzadko używania dopiero w kolejnym roku, a zwierzęta z upodobaniem wracają po raz kolejny w swoje ulubione miejsca. Jeśli dzikim zwierzętom nic nie stoi na przeszkodzie, czują się bezpiecznie i wówczas zachęcone w ten sposób mogą znaleźć bezpieczną ostoję w naszym otoczeniu przyprawiając nas tym samym w utrapienie. Odstraszacz kun i dzikich zwierząt Kemo to silne urządzenie wykorzystujące w swym działaniu odstraszające atrybuty niesłyszalnych poprzez ludzi ultradźwięków o natężeniu 120 dB i zasięgu do 300m.

Bezpieczeństwo

Odstraszacz kun i dzikich zwierzątwykorzystuje w działaniu ultradźwięki - dźwięki niesłyszalne dla człowieka. Ultradźwięki nie krzywdą odstraszanych zwierząt, wywołują wyłącznie u nich uczucie dyskomfortu. Generowane poprzez odstraszacz stały sygnał ultradźwięków jest niesłyszalny przez większość ludzi i zwierzęta domowe. Odstraszacz Kemo M161 nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, sensorów dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych.

Montaż

Podłącz głośnik do urządzenia. Odstraszacz kun należy podłączyć do źródła zasilania (stałe zasilanie 12V albo akumulator 12V) zgodnie z dołączoną instrukcją. Długość kabli może wynosić do 10 m długości (przekrój kabla co najmniej 0,75mm2). W sytuacji konstrukcji samego głośnika dźwięki rozchodzą się w kącie 120 poziomów a zasięg ultradźwięków to 150m. W przypadku zamontowania do głośnika Rury PCV jako wzmacniacza (dł. Rury co najmniej 30 cm), ultradźwięki rozchodzą się kierunkowo a ich zasięg dochodzi do 300 m. Po prawidłowym podłączeniu urządzenia z akumulatorem, na odstraszaczu powinna zaświecić się czerwona dioda informująca o intensywnej pracy urządzenia. W przypadku kiedy dioda się nie zaświeci będzie to oznaczać brak napięcia lub odwrotne skonfigurowanie biegunów [odwrotne podłączenie znaku (+) i znaku (-)].

Niemiecka firma i jakość wykonania

firma Kemo to światowy lider zajmujący się produkcją maszyn odstraszających zwierzęta. Produkty Kemo charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także użytych podzespołów, które deklasują pod tym względem konkurencję.


Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji starannie testowane!
parametry:

- obszar działania zabezpiecza około 55 m² terenu,
- skutecznie odstrasza kuny, łasice, myszy, szczury i inne gryzonie, owady oraz ptaki,
- nadaję się do użycia w samochodzie, garażu albo domu.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.