Odstraszacz kun i gryzoni do samochodu Kemo M186, ultradźwięki i wysokie napięcie (4024028031866) promocja 2021

Cena189.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisŁatwy w użyciu

Odstraszacz kun i gryzoni Kemo M186 jest elektronicznym odstraszaczem ultradźwiękowym dedykowanym do montażu w progresywnych samochodach. Zaimplementowane systemy zabezpieczeń pozwalają na montaż ponadto w autach z systemami Start-Stop. Kuny, a także gryzonie wybierają niejednokrotnie komorę silnika i matę wygłuszającą jej przestrzeń jako schronienie przegryzając przy tym przewody, wyrządzając kosztowne szkody.

Przebieg odstraszania

Odstraszacz Kemo M186 wypłasza kuny przez emitowane silne ultradźwięki i szok elektryczny w komorze silnika spowodowany dotknięciem płytek znajdujących się pod napięciem ok. 200 - 300 V/DC (słabe impulsy prądowe które nie zabijąpotężnie wystraszą kuny). Odstraszacz kun charakteryzuje stanowczo niski pobór prądu < 0,005 A, a samoczynne wyłączenie przy napięciu akumulatora < 11,5 V/DC jest pokaźnym atutem urządzenia. Działanie odstraszacza kun nie rozładuje akumulatora przy dłuższym postoju pojazdu.

Bezpieczny dla środowiska

proces odstraszania kun ultradźwiękami odbywa się bez uwalniania toksyn do środowiska. Odstraszacz na kuny nie sprawia zakłóceń działania radia samochodowego, elektronicznych sprzętów alarmowych, czujników i innych maszyn elektrycznych. Jest bezpieczny dla ludzi, a także odstraszanych zwierząt. Odstraszacz Kemo M186 został wytworzony zgodnie z normą DIM EN 60065 i jest zgodny z wymogami bezpieczeństwa producenta.

Dlaczego odtraszacz kun Kemo jest tak efektywny?

Odstraszacze Kemo powstają w oparciu o badania naukowe dotyczące zachowań zwierząt, przechodzą niemało testów laboratoryjnych. Wykorzystanie wiedzy biologów i użycie jej do konstruowania sprzętów daje błyskotliwe efekty. Wiadomo, iż kuny są zwierzętami aktywnymi w nocy o bardzo wrażliwym słuchu. Poprzez wytwarzanie ultradźwięków potrafią się wzajemnie ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Zwierzęta te tylko wtedy odbierają poważnie dochodzące sygnały, jeżeli te naturalnie brzmią i mogą pochodzić od innych kun. Zbyt głośne, albo jeszcze dodatkowo zniekształcone dźwięki pochodzące głównie od głośników tubowych albo swobodnych płytek piezo, nie będą brane na poważnie. Ważniejsze jest by wysyłany ton był czysty i szeroko promieniowany niżeli głośny charczący i wysyłany w jednym kierunku. Te wysokie kryteria spełniają tylko głośniki Kemo.

Przemyślana konstrukcja

Urządzenia mają w obudowie specjalny ceramiczny głośnik z wyprofilowaną aluminiową, kulistą membraną, który doskonale emituje ultradźwięki pod szerokim kątem > 160°. Inne urządzenia ultradźwiękowe dostępne na rynku wyekwipowane są w głośniki ultradźwiękowe lub płaske przetworniki piezoelektryczne, co iż ultradźwięki rozchodzą się wąską wiązką tylko w jednym kierunku. Głośniki tubowe jeszcze ponadto ograniczają tę wiązkę. Dla ulepszonego zrozumienia proszę porównać światło latarki bez reflektora i z reflektorem: latarka bez reflektora wysyła światło we wszelkich kierunkach, podczas gdy latarka z reflektorem tylko w jednym kierunku lecz za to z obszerniejszą siłą. W sytuacji odstraszania kun z komory silnika samochodu najlepiej jest nagłośnić osiągalnie dużą przestrzeń aniżeli tylko drobny punkt ale z obfitym natężeniem. Tę właściwość zapewniają jedynie odstraszacze kun Kemo.

produkowany w Niemczech

Kemo to światowy lider wśród producentów odstraszaczy zwierząt. Niemiecka jakość i dbałość o wszystkie szczegóły sprawiły, że odstraszacze kun KEMO stały się marką rozpoznawalną globalnie. Do Twoich dłoni trafi urządzenie wyprodukowane przy użyciu najkorzystniejszych podzespołów. W odróżnieniu od konkurencji każdy element został poddany wnikliwej kontroli jakości. Udzielamy na nie dwuletniej gwarancji!

Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji starannie testowane!
cechy:

- system zabezpieczeń przeciw wyładowaniu silnika (postępowe auta z systemem Start-Stop),

- urządzenie działa jak pastuch elektryczny - płytki wysokiego napięcia,

- silne, modulowane ultradźwięki uniemożliwiają przyzwyczajaniu się zwierząt do sygnału,

- spełnia wszelkie normy europejskie i standardy firm motoryzacyjnych,

- niemiecka produkcja i kontrola jakości.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.