Odstraszacz kun i łasic duo pro pestrepeller 550 m2 marki Leaven promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Leaven
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Ultradźwiękowy Duo-Pro Pestrepeller LS-927M

ORYGINALNY Model Duo-Pro Pestrepeller

WERSJA 2019/20

NAJSKUTECZNIEJSZY ODSTRASZACZ dostępnY NA RYNKU!

Odstrasza kuny i zwierzęta łasicowate raz na za każdym razem!

Ultradźwiękowy odstraszacz "Ultrasonic duo-pro pestrepeller" jest najszczególniej progresywnym urządzeniem z całej kolekcji odstraszaczy ultradźwiękowych. Dzięki szczególnie wysokiemu zakresowi częstotliwości, a także funkcjom automatycznej zmiany częstotliwości i "omiatania" terenu produktywnie płoszy łasicowate i gryzonie z miejsc w których został zainstalowany. Odziaływuje na takie szkodniki jak: kuny, łasice, myszy, szczury, nietoperze, muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki, i wszystkiego typu robactwo.

Jest skutecznym odstraszaczem kun i zwierząt łasicowatych przystępnym na rynku.

Badania laboratoryjne wykazały że, fale ultradźwiękowe powodują ból i ujemnie wpływają na system nerwowy wszystkiego typu gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki.

Wysokiej mocy ciśnienie akustyczne leży poza zakresem słyszalności ludzi i większości domowych zwierząt np. Psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych.

Urządzenie nie sprawia zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych sprzętów alarmowych, czujników dymu i ognia i innych sprzętów elektrycznych

Urządzenie posiada 3 tryby Pracy:

 • ULTRA-pracują 2 głośniki
 • TRANS- pracuje górny transduktor
 • DUO- pracują oba systemy naraz - zalecane
 • oraz TEST - słyszalny DLA ucha ludzkiego (Uruchamiamy tylko dla sprawdzenia urządzenia)

Sposób działania:

Urządzenie pracuje na zmienianej samoczynnie częstotliwości w zakresie od 25,000 do 65,000 Hz, dzięki czemu jest lepszą wersją w porównaniu z innymi konwencjonalnymi urządzeniami. Zakres częstotliwości zawiera się zakresie słyszalności kuny domowej, łasic, itp. Intensywne fale ultradźwiękowe atakuje system słuchowy i nerwowy zwierząt łasicowatych, kun i innych gryzoni powodując wyprowadzkę z miejsc zasiedlenia niezależnie od pory roku.

Urządzenie chroni obszar o powierzchni do 550 mkw. (Powierzchni otwartej). Fale ultradźwiękowe z tego urządzenia przenikają przez płyty gipsowe (maksymalnie 2 warstwy), boazerie, płyty PCV - jednak wtedy należy przyjąć że urządzenie może zabezpieczyć max do 100 - 120m2. Ultradźwięki nie przenikają jednak poprzez strop betonowy i murowane ściany.

Odstraszacz może być podłączony na strychu (w sytuacji obecności kuny albo innych gryzoni w wełnie mineralnej za płyta gipsową), pustych przestrzeniach podbitki dachowej (jeżeli strych jest zagospodarowany na wnętrza mieszkalne) albo w dowolnym innym miejscu tak żeby przeszkodą nie były stropy i ściany betonowe. Sprawność działania urządzenia jest z regóły widoczna po kilku dniach. Na ogół obserwowany czas wyprowadzenia się kuny to min. 5 a max 14 dni od momentu instalacji urządzenia.

Urządzenie powinno pracować poprzez cały rok w dzień i w nocy. Zapobiegnie to ponownemu powrotowi kuny do budynku. Pobór prądu jest wyjątkowo znikomy i wynosi 1,5W. Ważną rzeczą jest dopełniające zabezpieczenie i zniwelowanie zapachu kuny środkami zapachowymi. Ponieważ kuna ma bardzo rozbudowany układ węchu i silnie rozpoznaje swoje ślady dotychczasowego bytowania. Zaleca się zabezpieczenie miejsc w których porusza się kuna opryskiem lub nasączanie szmatek i umiejscowienia ich w miejscach najistotniej uczęszczanych przez kuny.

Nasza firma zaleca użytkowanie naturalnego środka zapachowego anti-bissan. Jedna butelka 0,25ml zezwala na zrobienie ok. 5-10 l gotowego płynu przeciw kunom. Takie zabezpieczenie należy stosować w pierwszym okresie stosowania maszyn ultradźwiękowych tj.2-3 tygodnie. Następnie już same urządzenia zabezpieczają i bronią pomieszczenia przed powrotem kun lub łasic.

dane technologiczne:

 • wymiary: 120 x 90 x 70 mm
 • Waga: 190 gr
 • Zasilanie: 220 - 240 V
 • pobór prądu: ok. 1,5 W
 • Zakres częstotliwości: 25000 - 65000 Hz
 • Ciśnienie akustyczne: 130 dB dB X 2 = 260
 • Kąt działania: 260 stopni.
 • skuteczna Powierzchnia: max. 550 mkw.
 • Temp pracy: -30;+60 st.C
 • zastosowanie: do wewnątrz pomieszczeń

Zawartość zestawu:

 • Ultradźwiękowy Duo Pro Pestrepeller LS-927M
 • Zasilacz sieciowy 9V
 • instrukcja w języku Polskim
 • Gwarancja 24msc
 • Gwarancja Door to Door

Kupujesz u bezpośredniego dystrybutora,

masz pewność co do oryginalności produktu i niezawodnej

pracy przez długie lata.

zapewniamy najwyższą jakość z gwarancją najniższej ceny!

Nasza marka zagwarantuje także serwis pogwarancyjny

Gwarancja zadowolenia i czas testowania wynosi 21 dni!!!
w przypadku braku efektów można zwrócić urządzenie.