odstraszacz myszy, gryzoni. Odstraszacz na myszy Mocny LED VIANO. promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:VIANO
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis


Prosty w użyciu

innowacyjna wersja odstraszacza myszy firmy VIANO. Urządzenie zaopatrzono w solidny głośnik oraz diodę błyskową wysokiej jasności. Połączenie trafnie dopasowanych i modulowanych ultradźwięków i solidnych błysków daje dużą produktywność w walce z szkodnikami. Nie pozwala to na przyzwyczajenie się gryzoniom do nieprzyjaznego otoczenia. Wydawane poprzez odstraszacz ultradźwięki są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, natomiast tworzą negatywne dla myszy, szczurów środowisko zmuszając je do zmiany otocznia. Każdy pakiet gromadzi 1 sztukę odstraszacza na myszy.
Bezpieczny dla środowiska
Odstraszacz myszy tworzy ultradźwięki słyszalne przez myszy, szczury oraz inne gryzonie. Może być wykorzystywany w miejscach, w których zakazane jest użytkowanie rozwiązań chemicznych (trutka na myszy), a także mechanicznych (pułapka na myszy), jest urządzeniem bezpiecznym dla środowiska. Ultradźwiękowy odstraszacz na myszy jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych.
wielki zasięg działania
Urządzenie efektywnie zabezpiecza swym działaniem powierzchnie do 200 m². Urządzenie przeznaczone do korzystania wewnętrznego.

wykonany w Polsce

Odstraszacze VIANO to produkcja rodzimej Polskiej producenta, z wielkim doświadczeniem w branży. Wysoka jakość wykonania, i serwis urządzeń znajdujący się na terenie kraju jest wyjątkowym atutem odstraszaczy kun VIANO.
Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji precyzyjnie testowane
cechy:
- odstraszacz zwierząt może odstraszyć kuny, myszy, szczury

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.