Odstraszacz myszy. Odstraszacz gryzoni Multiple Pest Repeller 360. (4250019115370) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Odstraszacz myszy. Odstraszacz gryzoni Multiple Pest Repeller 360. (4250019115370) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy
119.00
Odstraszanie
-40%
Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.
119.00
Odstraszanie
-40%
Odstraszacz kun, gryzoni. Odstraszacz na kuny Combosonic.
119.00
Odstraszanie
Najlepszy odstraszacz kun. Odstraszacz na kuny do domu Pest-X 220.6.
129.00
Odstraszanie
Odstraszacz kun, myszy, gryzoni. Multiple Pest Repeller Degrade 360m2.
199.00
Odstraszanie

Parametry

Producent:LEAVEN
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Skuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz nietoperzy, kun i myszy 3D COMBOSONIC Stereo Wave Pestrepeller zabezpiecza pomieszczenia o obszernej kubaturze dochodzącej do 1700 m3.

- nowoczesna budowa 3 głośników
- 3 tryby działania: 30-45 kHz, 21-33kHz i 13-23kHz
- Ultradźwięki rozchodzą się równomiernie gwarantując działanie we wszystkuch kierunkach - do okoła urządzeniana dodatek do góry.
- 3D COMBOSONIC sprawdza się nadzwyczajnie jako odstraszacz nietoperzy wypełniając odstraszającym sygnałem całe pomieszczenie.

Odstraszanie ultradźwiękami to nowoczesna metoda odstraszania, która wyróżnia się wysoką sprawnością na tle innych metod walki ze szkodnikami, przy czym należy zwrócić uwagę na fakt że ultradźwięki są niesłyszalne przez ludzi.

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Odstraszacz nietoperzy 3D COMBOSONIC jest urządzeniem bezpiecznym i nieszkodliwym dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości które działają na słuch nietoperzy - ich najważniejszy zmysł powodując dezorientację. Nietoperze w konsekwencji unikają miejsca gdzie urządzenie pozostało użyte.

Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 13.000 Hz do 45.000 Hz, emitowane ultradźwięki mają zmienną częstotliwość dzięki temu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz, dźwięki emitowane poprzez odstraszacz na nietoperze pozostają poza słyszalnością człowieka.

Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie posiadają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych.

Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz nietoperzy został wyposażony w trzy przestrzenne głośniki o szerokiej projekcji fal ultradźwiękowych. Dzięki wyposażeniu urządzenia w pionowy głośnik umieszczony na szczycie obudowy emitowane utradźwięki mogą odbijać się od sufitu.

Uruchamiając urządzenie należy pamiętać o tym żeby nie było ono kładzione bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach - absorbują ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy 3D Combosonic nie powinien być w dodatku przysłonięty przez wszelkiego rodzaju meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają przez ściany murowane, a także strop betonowy, nie przenikają więcej jak poprzez jedną warstwę płyty gipsowej.właściwości

- progresywna metoda odstraszania ultradźwiękami,
- 3 głośniki pozwalające wypełnić ultradźwiękami całe pokój,
- 3 tryby działania (A,B,C)
- sprawnie odstrasza nietoperze,
- jest w stanie zabezpieczyć wnętrze o kubaturze do 1700 m3,
- niewiele znaczący pobór prądu wynoszący 1.5 W.

© odstraszanie. Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.