Odstraszacz nietoperzy duo-pro pestrepeller. marki Leaven promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Odstraszacz nietoperzy duo-pro pestrepeller. marki Leaven oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Odstraszacz myszy i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na myszy.
119.00
Odstraszanie
-8%
Odstraszacz nietoperzy DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na nietoperze.
119.00
Odstraszanie
-8%
Odstraszacz nietoperzy. Odstraszacz na nietoperze. 3D Combosonic.
119.00
Odstraszanie
-8%
Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.
119.00
Odstraszanie
-8%
Odstraszacz myszy, gryzoni. 3D Combosonic. Odstraszacz na myszy.
119.00
Odstraszanie
-8%
Odstraszacz szczurów. 3D Combosonic. Odstraszacz na szczury.
119.00
Odstraszanie
Najmocniejszy Odstraszacz myszy i gryzoni Pest-X Repel. Odstraszacz na myszy 220.6
129.00
Odstraszanie

Parametry

Producent:LEAVEN
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Skuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy i szczurów 3D COMBOSONIC Stereo Wave Pestrepeller zabezpiecza pomieszczenia o obszernej kubaturze dochodzącej do 1700 m3.

- nowoczesna budowa 3 głośników
- 3 tryby działania: 30-45 kHz, 21-33kHz i 13-23kHz
- Ultradźwięki rozchodzą się równomiernie zapewniając działanie we wszystkuch kierunkach - do okoła urządzeniatakże do góry.
- 3D COMBOSONIC sprawdza się nadzwyczajnie jako odstraszacz gryzoni wypełniając odstraszającym sygnałem całe wnętrze.

Odstraszanie ultradźwiękami to nowoczesna metoda odstraszania, która podkreśla się wysoką efektywnością na tle innych metod walki ze szkodnikami, przy czym należy zwrócić uwagę na fakt iż ultradźwięki są niesłyszalne poprzez ludzi.

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Odstraszacz na szczury i myszy 3D COMBOSONIC jest urządzeniem bezpiecznym i nieszkodliwym dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które silnie irytują gryzonie. Sygnał ultradźwiękowy jest tak silny, iż staje się nie do wytrzymania dla gryzoni wywołując irytację i dezorientację. Szczury i myszy w efekcie unikają miejsca gdzie urządzenie pozostało wykorzystane.

Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 13.000 Hz do 45.000 Hz, emitowane ultradźwięki mają zmienną częstotliwość dzięki temu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz, dźwięki emitowane przez odstraszacz na szczury pozostają poza słyszalnością człowieka.

Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, czujników ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych.

Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz na gryzonie został wyekwipowany w trzy przestrzenne głośniki o szerokiej projekcji fal ultradźwiękowych. Dzięki wyposażeniu urządzenia w pionowy głośnik umieszczony na szczycie obudowy emitowane utradźwięki mogą odbijać się od sufitu.

Uruchamiając urządzenie należy pamiętać o tym żeby nie było ono kładzione bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach - absorbują ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy 3D Combosonic nie powinien być jeszcze przysłonięty poprzez wszelkiego rodzaju meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają poprzez ściany murowane i strop betonowy, nie przenikają więcej jak poprzez jedną warstwę płyty gipsowej.właściwości

- postępowa metoda odstraszania ultradźwiękami,
- 3 głośniki zezwalające wypełnić ultradźwiękami całe pokój,
- 3 tryby działania (A,B,C)
- wydajnie odstrasza myszy, szczury.
- jest w stanie zabezpieczyć wnętrze o kubaturze do 1700 m3,
- nieznaczny pobór prądu wynoszący 1.5 W.

© odstraszanie. Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.