Viano Odstraszacz szczurów quattro-led. odstraszacz na szczury. promocja 2019

Cena102.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:VIANO
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Łatwy w użyciu

Odstraszacz szczurów Viano Quattro-LEDodstraszagryzonie za pomocą ultradźwięków i sygnałów błyskowych emitowanych przy pomocy diod LED. Odstraszacz gryzoni starczy podłączyć go do gniazdka przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza. To kompleksowe rozwiązanie do domów jednorodzinnych aby pozbyć się jednocześnie myszy, kuny i odstraszyć szczury. Stopka montażowa zezwala na instalację urządzenia do ściany w wybranym miejscu w celu najkorzystniejszej emisji ultradźwięków.

Przebieg odstraszania

Urządzenie ma fukcję modulowania częstotliwości żeby uniemożliwić szczurom przyzwyczajenie się do jego występowaniu. Cztery głośniki pozwalają bezustannie omiatać ultradźwiękami cały obszar w 360° w elu zapewnienia najskuteczniejszej ochrony. Odstraszacz szczurów emituje głośne, zadziorne sinusoidalne ultradźwięki wywołujące silny dyskomfot u szczurów, przez co zwierzęta próbują ich w miarę możliwości unikać. Dźwięki te są niesłyszalne dla człowieka i zwierząt domowych. Odstraszanie ultradźwiękami uzupełnione jest o konkretne, błyskające diody LED, które wzmacniają efekt odstraszania.


Dlaczego ultradźwięki są tak produktywne?

Wiadomo, iż myszy i szczury są zwierzętami aktywnymi w nocy o istotnie wrażliwym słuchu. Poprzez wytwarzanie ultradźwięków potrafią się wzajemnie ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Odstraszacze szczurów bazujące na działaniu ultradźwięków wykorzystują te zjawisko wywołując u nich przewlekłe zaniepokojenie i stres prowadzący w końcu do unikania miejsc zabezpieczonych odstraszaczami ultradźwiękowymi.

Bezpieczny dla środowiska

Odstraszacz szczurów VIANOjest w pełni bezpieczny dla środowiska i otoczenia, poprzez co. Odstraszacz gryzoni nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych sprzętów alarmowych, czujników dymu i ognia, a także innych urządzeń elektrycznych. Jest bezpieczny dla ludzi oraz odstraszanych zwierząt.

stworzony w Polsce

Odstraszacze VIANO to produkcja rodzimej Polskiej marki, z obszernym doświadczeniem w branży. Wysoka jakość wykonania,, a także serwis maszyn znajdujący się na terenie kraju jest nieszablonowym atutem odstraszaczy kun VIANO.

Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji skrupulatnie testowane


atrybuty:

- odstraszacz zwierząt przeznaczony by sprawnie odstraszać kuny, myszy, szczury,© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.