Pastuch elektryczny na kuny i kolce na kuny. Kemo FG025 SET. promocja 2021

Cena439.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisŁatwy w użyciu

Jeśli chcesz się ustrzec przed założeniem gniazda przez kunę na strychu dom powinien być optymalnie zabezpieczony. Stworzenie właściwej bariery odstraszającej zwierzęta to najkorzystniejszy sposób, żeby powstrzymać dźwięki dochodzące z poddasza. Odstraszacz kun Kemo FG025 setjest urządzeniem dzięki któremu stworzymy ogrodzenie pod napięciem typu "elektryczny pastuch na kuny". Stworzenie bariery w postaci kolców rynnowych na kuny pozwala na zabezpieczenie dachu, poddasza i strychu.

Przebieg odstraszania

1. Pastuch elektryczny na kuny
z zestawem akcesoriów umożliwia stwoerzenie ogrodzenia elektrycznego przeciw małym zwierzętom (kuny, łasice, tchórze, szopy, szczury itd.). Impulsy wysokiego napięcia: max. 2400 V w takcie >1,2 sek. Ekstremalnie śladowe zużycia prądu: Ø 0,008 A. Do pracy urządzenia wymagany jest jeszcze zasilacz sieciowy 12 V/DC co najmniej 100 mA lub akumulator 12 V >12 Ah (nie ma ich w komplecie).

Pełen opis i specyfikacja pastucha na kuny dostępny TUTAJ

2. Kolce na kuny - 4 sztuki gęstych kolców do konstrukcji na rynnach spustowych wokół domu.
Pełen opis i specyfikacja kolców na kuny przystępny TUTAJ

Dlaczego tez komplet jest skuteczny?

Montując kolce na każdej rynnie zablokujesz kunie możliwość dostania się na dach. Jedyną drogą pozostaje rynna zabezpieczona pastuchem na kuny Kemo FG025, na której napotka elektryczny impuls. Impuls elektryczny nie krzywdzi zwierzęcia. Porażenie wywołuje strach i nieprzyjemne odczucia generujejąc barierę nie do przebycia. To efektywnie odstraszy kunę i zniechęci do podejmowania próby dostania się na Twój strych! Zamontuj pastuch od strony gdzie kuny na ogół wchodzą na dach - od strony lasu, ulicy, zgrupowania drzew.

wyprodukowany w Niemczech

Kemo to światowy lider wśród producentów odstraszaczy zwierząt. Niemiecka jakość i dbałość o wszystkie szczegóły sprawiły, że odstraszacze kun KEMO stały się marką rozpoznawalną globalnie.

Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji precyzyjnie testowane!


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.