Plastikowe kolce na ptaki i gołębie kolor srebrny. Kolce przeciw ptakom. promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Kolcenagolebie.pl

Parametry

Producent:Kolce na gołębie
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Opis artykułu:

Plastikowe kolce na ptaki w odcieniu srebrnym zostały wyekwipowane w aż 108 plastikowych kolców na jeden moduł. Plastikowe kolce charakteryzuje najwyższa wysokość względem konkurencji wynosząca aż 35mm!

Pojedynczy moduł produkowany jest z wyoskiej jakości tworzywa sztucznego, które cechuje się opornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz długookresowe promieniowanie UV. Moduły kolców przypasowane są do konstrukcji na rozmaite sposoby, np. Za pomocą kleju, gwoździ, wkrętów, czy opasek zaciskowych. Plastikowe kolce przeciw ptakom cechuje najwyższa na rynku wysokość - aż 35mm, co gwarantuje najkorzystniejszą ochronę. Plastikowe kolce na ptaki sprzedawane są w modułach o długości 520 mm. Plastikowe kolce na gołębie to wyjątkowo tanie i efektywne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć gzymsy, parapety, barierki i inne elementy architektoniczne przed przesiadywaniem ptaków.

Kolce na ptaki występują w 4 kolorach: białe, brązowe, czarne i srebrne. Oferta dotyczy koloru metalicznego.

użycie:

Plastikowe kolce na ptaki zapobiegają lądowaniu, przesiadywaniu i gnieżdżeniu się poprzez spore gatunki ptaków takie jak np. Gołębie. Plastikowe kolce przeciw ptakom mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak parapety, barierki, daszki, balustrady, gzymsy, itp. Plastikowe kolce na gołębie znamionuje prostota w konstrukcji, np. Przy pomocy kleju, wkrętów, czy opasek zaciskowych.