Agrecol Preparat odstraszający kuny arox 50 ml (5902341009535) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Agrecol Preparat odstraszający kuny arox 50 ml (5902341009535) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Odstraszacz kun w płynie AROX. Preparat na kuny.
22.99
Odstraszanie
Preparat odstraszający kuny Agrecol Arox 50 ml
32.98
Castorama

Parametry

Producent:Agrecol
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Płyn odstraszający kuny 50ml Agrecol
Opis produktu

Zastosuj płyn AROX Anti-bissan wszędzie tam, gdzie niepożądana jest obecność i działalność dzikich zwierząt. Czy to na strychu, w pojazdach, pomieszczeniach gospodarczych albo na otwartej przestrzeni.
Płyn jest źródłem odstraszającego zwierzęta zapachu. Odstrasza: kuny, lisy, krety, nornice, wrony, ptaki drapieżne, dziki, zające, króliki, karczowniki ziemnowodne. Zwierzęta te mogą wyrządzić szkody, w ogrodach, parkach, boiskach, czy w pojazdach przegryzając przewody.

Płyn jest w postaci koncentratu, który należy rozcieńczyć zgodnie z instrukcją i opryskiwać powierzchnie i urządzenia, które chcemy zabezpieczyć przed zwierzętami. Można stosować nasączając szmatkę nierozcieńczonym płynem i umieszczając ją w szklance, bądź jakimś korytku.

żeby odstraszyć krety albo nornice wystarczy rozcieńczyć 25ml koncentratu w 5l wody. Po czym wlać roztwór do korytarzy szkodnika. Zapach rozejdzie się i skutecznie wypłoszy zwierzęta.

cechy i atuty preparatu:

  • Do używania w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni; w parkach, ogrodach, na cmentarzach i boiskach.
  • chroni rośliny, pojazdy, kable przed pogryzieniem i działalnością zwierząt.
  • Skuteczny na mnóstwo gatunków dzikich zwierząt.
  • Działa do 12 tygodni
  • produktywny koncentrat - 50ml na 6 litrów wody