Pułapka na wydrę. bobra, lisa. dwuwejściowa żywołapka 160x31x36cm marki Zielona łapka promocja 2020

Cena259.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:Zielona Łapka
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Pułapka na wydrę. Bobra, lisa. Metalowa żywołapka dwustronna 160x31x36cm
W celu złapania wydry lub bobra bez wyrządzania im krzywdy ważne jest używanie właściwych rozwiązań. Niesamowicie efektywnym rozwiązaniem na pozbycie się natrętnego zwierzęcia jest pułapka żywołowna.

cechy:

Pułapka na wydrę żywołowna to progresywne urządzenie produkowane ze stalowej siatki. Specjalna budowa żywołapki na bobra, wydrę czy lisa pozwala na natychmiastowe złapanie. Metalowa rączka zezwala na bezpieczne przenoszenie zwierząt wewnątrz klatki i transport w inne miejsce. Pułapka nie jest malowana, nie ma więc obcych zapachów, które mogłyby wzbudzić podejrzliwość zwierząt. Żywołapka jest prosta w obsłudze i co niezwykle znaczne łatwa w czyszczeniu. Załączone akcesoria pozwalają na uniknięcie pozostawienia zapachu człowieka - ograniczając tym samym wzbudzanie podejrzliwości u zwierząt.


Sposób działania

Żywołapka na wydry na zasadzie prostego systemu zapadkowego. Na specjalnej półce przygotowujemy przynętę. Zwabiona wydra po wejściu do pułapki uruchamia zapadkę przez naciśnięcie półki zwalniającej mechanizm zapadniowy i zwierze zostaje zatrzaśnięte wewnątrz żywołapki. Wymiar pułapki na wydrę dobrany jest tak, żeby zwierzęciu nie stała się krzywda, miało niemało miejsca i dostęp do powietrza. Taca zanętowa zwalniająca mechanizm zapadniowy posiada specjalne otwory na pozostawienie kurzych jaj, i haczyki na np mięsa jako wabika. Pułapka o budowie dwustronnej - nieistotne od której strony wchodzi zwierzę. Pułapka zamyka się jednocześnie z obu stron.

Należy pamiętać,jednocześnie bobry jak i wydry są gatunkami objętymi ochroną i nowoczesnanie w stosunku do tych zwierząt powinno odbywać się zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie przyrody, a także rozporządzeniami Ministra Środowiska.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.