3m Repelent na owady tropikalne ultrathon spray 25% deet. promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 3m Repelent na owady tropikalne ultrathon spray 25% deet. oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 32.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ULTRATHON SPRAY 3M 25% DEET. Środek na owady tropikalne.
32.99
Odstraszanie
Ultrathon Spray 3M 25% DEET.
32.99
Odstraszanie

Parametry

Producent:3M
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

wyjątkowo suteczny sposób na komary

Repelent na komary Ultrathon to preparat w sprayu odstraszający owady tropikalne takie jak komary, meszki, muchy, moskity, ćmianki oraz kleszcze. Środek na komary gromadzi substancję odstraszającą DEET w stężeniu 25%. Dzięki powolnemu uwalnianiu substancji odstraszającej i specjalnie przypasowanego składu zapewniającego odporność na deszcz, wilgoć i pot preparat na komary Ultrathon rewelacyjnie sprawdza się w niełatwych warunkach tropikalnych. Preparat przeciw egzotycznym owadom Ultrathon został wytworzony na zamówienie amerykańskiego wojska w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi niebezpieczne choroby. Aktualnie repelenty przeciw egzotycznym owadom marki Ultrathon są powszechnie przystępne w sprzedaży dla każdego.


Co to jest DEET?

DEET to ekologiczny związek chemiczny stosowany jako środek odstraszający owady. DEET został opracowany poprzez amerykańskich chemików głównie na użytek armii amerykańskiej w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi śmiertelne choroby. Liczne badania prowadzone przede wszystkim w latach 90-tych i na początku XXI wieku jednoznacznie wskazują DEET jako efektywną metodę ochrony przed insektami ze wszystkich przystępnych do powszechnego korzystania. Substancja ta jest niegroźna dla zdrowia człowieka. Bardzo pomocne w tym zakresie okazały się specjalne środki na komary tropikalne zawierające substancję odstraszającą DEET o wysokim stężeniu (10-35%). Liczne badania w Europie i USA potwierdziły produktywność preparatów z DEET w odstraszaniu egzotycznych "kąsaczy" nawet w najcięższych warunkach takich jak podmokłe tereny, tropikalny klimat albo równikowa dżungla. Na rynku polskim prym w ochronie przed tropikalnymi komarami wiodą preparaty MUGGA, FORESTA, a także ULTRATHON.

Co wpływa na ataki ze strony komarów?

typowo wydychany poprzez nas dwutlenek węgla, ciepłota naszego ciała, a także kwas mlekowy i inne elementy potu, które są dla nich niezwykle interesujące. Można powiedzieć, że im wyższa temperatura naszego ciała, tym pokaźniejsze prawdopodobieństwo, że staniemy się ich ofiarą. Komarzyce, które są mniejsze od komarów, niejednokrotnie mogą być poprzez nas niezauważone. To właśnie one napadają i są żądne naszej krwi. Najczęstszą zapowiedzią ich występowaniu jest charakterystyczne bzyczenie. Jednak i ono może być niejednokrotnie przez nas nie dostrzeżone. Niejednokrotnie jedynym zauważalnym znakiem pozostawionym przez komara jest swędząca opuchlizna. Dlaczego tak się dzieje? Komarzyce chcąc pożywić się krwią, wstrzykują pod skórę ślinę, której składniki hamują krzepnięcie krwi podczas jej konsumpcji. Niestety u wielu ludzi zawarte w niej substancje powodują reakcję alergiczną, a więc swędzenie, lekkie opuchnięcie, a także zaczerwienienie.

Żywotność komarów oscyluje od kilku tygodni do kilku miesięcy przy czym, komarzyce żyją dłużej. Można aby pomyśleć, że w końcu wyginą i dadzą nam latem w spokoju usiąść na ławce albo przy grillu. Nic bardziej mylnego, ponieważ jedna samica składa kilkaset jaj. Chociaż pamiętajmy, iż komary stanowią doskonałe pożywienie dla wielu gatunków ptaków i ryb. Są bardzo widoczną częścią łańcucha pokarmowego.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.