Silvakol środek przeciwko ogryzaniu drzew. Odstraszacz dzikiej zwierzyny. (5903154364804) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Silvakol środek przeciwko ogryzaniu drzew. Odstraszacz dzikiej zwierzyny. (5903154364804) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Silvakol środek przeciwko ogryzaniu drzew. Odstraszacz dzikiej zwierzyny.
69.90
Odstraszanie
Środek na bobry Silvakol ochrona drzew. Odstraszacz bobrów, repelent.
69.90
Odstraszanie

Parametry

Producent:Asplant
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis


Silvakol Środek przeciwko ogryzaniu drzew. Najkorzystniejszy środek zabezpieczający drzewka przed dzikimi zwierzętami.

Środek odstraszający dziką zwierzynę to odstraszacz jeleni, saren i zajęcy. Preparat asygnowany do zabezpieczania pędów drzew przed ogryzaniem przez zwierzęta. Ochrona drzewek przed zgryzaniem to ważne zabiegi pielęgnacyjne, zabezpieczające pędy przewodzące oraz korę drzew przed uszkodzeniami wynikającymi z żerowania dzikich zwierząt. Sarny, jelenie, a także zające stanowczo w okresie zimowym wyrządzają szkody w poszukiwaniu pokarmu. Chemiczne zabezpieczenie pędów młodych drzewek, pozwala uniknąć obumarciu drzewka i ograniczyć szkody.

Ochrona drzewek przed zgryzaniem i spałowaniem przez jeleniowate

zniszczenie sadzonek przez jelenie, łosie, daniele i sarny zachodzi z reguły wskutek zgryzania wierzchołkowej części głównego pędu (tzw. Przewodnika). Drzewka wówczas rosną nierówno, zaburzona zostaje struktura korony przyszłego drzewa albo sadzonka obumiera. Oprócz zabezpieczenia pędów pokaźna jest jeszcze ochrona przed spałowaniem (zgryzaniem kory). Preparat nanosi się na całą powierzchnię strzały drzew (pnia) w zasięgu głowy zwierzęcia na wysokości, na której są głównie spałowane (0,5 – 1,8m.).

Ochrona sadzonek drzew przed zającami i gryzoniami

Zające uszkadzają drzewka inaczej niż jeleniowate. W głównej mierze przegryzają pędy młodych drzewek i sadzonek na wysokości, której są w stanie sięgnąć czyli na wysokość 80 – 100 cm. W podobny sposób drzewka uszkadzają gryzonie. Uszkadzana jest równiż kora wokół pędu głównego i szyjki korzeniowej.
Powszechne występowanie jeleniowatych, a także zajęcy, dzikich królików, a także gryzoni, które uszkadzają najważniejsze dla rośliny części drzewek powoduje, iż jeśli nie chcemy sadzić drzewek od nowa należy chronić zwłaszcza młode drzewka przed okresem zimowym. W celu poprawnego zabezpieczenia należy posmarować środkiem do zabezpieczania drzewek niemal cała powierzchnia pędu głównego
Silvakol to preparat w formie białej farby o działaniu odstraszającym, asygnowanym do ochrony sadzonek drzew liściastych i iglastych przed zgryzaniem przez zające, sarny i inne zwierzęta.cechy:

- wydajna ochrona drzewek przed zwierzyną
- po wyschnięciu wytrzymały na zmywanie
- długi czas działania dochodzący do 6 miesięcy
- pozwala na bielenie drzewek

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.