Odstraszanie Sokół siedzący (duży), odstraszacz ptaków. promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:Odstraszanie
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Skuteczne działanie


Zauważyć można rosnącą popularność wykorzystywania makiet ptaków drapieżnych jako rozwiązania problemu z niechcianymi ptakami na wielu osiedlach. To pierwsze i niejednokrotnie ostateczne uderzenie w walce z gołębiami czy mewami. Sokoły są ptakami korzystnie rozpoznawanymi poprzez inne gatunki ptaków. Sokoły niejednokrotnie polują na inne ptaki, dlatego obecność makiety wywołuje u nich wysokie poczucie dyskomfortu a umieszczenie perfekcyjnie odwzorowanej sylwetki sokoła daje tak korzystne efekty. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

nienaturalny sokół jako odstraszacz ptaków - wizualna metoda odstraszania

Metoda wizualna jest użytkowana jako wspomagająca dla systemów dźwiękowych i hukowych (równoczesne wykorzystanie obu metod zwiększa wydajność płoszenia – makiety wyglądają jak ptaki drapieżne, urządzenia dźwiękowe emitują odgłosy). W czasie wykorzystania kilku przeróżnych odstraszaczy działa efekt synergii. Jeśli zwiążemy odstraszacze wizualne z dźwiękowymi, zagrożenie o których ptaki są informowane dźwiękowo, stanie się bardziej rzeczywiste. Prawdopodobieństwo wypłoszenia ptaków zostaje zmaksymalizowane. W celu uzupełnienia wizualnego działania makiety, doradzamy zakup sokoła wraz z dźwiękowym odstraszaczem.

Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły

- odstraszacz ptaków można przytwierdzić do wybranego podłoża albo podwiesić
- poruszając się na wietrze makieta ptaka drapieżnego odstrasza też ruchem.
- duże, zaznaczone oczy są czynnikiem odstraszającym mnóstwo zwierząt.
- dbałość o szczegóły i użyte materiały powodują, iż jest to trwałe rozwiązanie,
- użyte do produkcji tworzywo sztuczne jest niepodatne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Sposób użycia


Odstraszacz ptaków makieta sokoła jest dedykowana do postawienia. Siedząca sylwetka sokoła sugeruje innym ptakom, iż są obserwowane przez drapieżnika.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.