Mugga Środek na komary roll on. deet na komary 20%.preparat na kleszcze. promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mugga Środek na komary roll on. deet na komary 20%.preparat na kleszcze. oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Środek na komary Mugga Roll on. DEET na komary 20%.Preparat na kleszcze.
17.99
Odstraszanie
Odstraszacz Mugga Roll-on
21.00
Mediasklep24

Parametry

Producent:Mugga
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Pewny sposób na kleszcze

Środek na kleszcze Mugga Roll on to popularny preparat belgijskiej marki specjalizującej się w repelentach odstraszających kleszcze Mugga. Produkty producenta Mugga są uznane na całym świecie, w naszym sklepie znajdą Państwo jedynie oryginalne środki na kleszcze marki Mugga. Mugga na kleszcze wydajną i długookresową ochronę przed kleszczami. Preparaty na kleszcze Mugga pozostały wielokrotnie przebadane pod względem efektywności odstraszania kleszczy oraz innych owadów. Środek na kleszcze Mugga w wersji roll on może być wykorzystywana w klimacie umiarkowanym oraz tropikalnym. Odstraszacz kleszczy Mugga gromadzi substancję Deet na kleszcze - substancja ta stanowi produktywnę ochronę na kleszcze.Deet na kleszcze

Deet na kleszcze ekologiczny związek chemiczny wykorzystywany jako środek odstraszający kleszcze. DEET na kleszcze pozostał opracowany przez amerykańskich chemików przede wszystkim na zastosowanek armii amerykańskiej w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi śmiertelne choroby. DEET na kleszcze jest substancją odstraszającą kleszcze generujejąc szczególnie nieprzyjemny aromat wokół powierzchni chronionej środkami z jej zawartością. Liczne badania prowadzone przede wszystkim w latach 90-tych, a także na początku XXI wieku jednoznacznie wskazują DEET na kleszcze jako efektywną metodę ochrony przed insektami ze wszystkich dopuszczonych do powszechnego korzystania. Deet na kleszcze jest niegroźny dla człowieka oraz zwierząt domowych.

zastosowanie preparatu na komary

Preparat na kleszcze Mugga polecamy wszystkim osobom którym zależy na pewnej i skutecznej ochronie na kleszcze. Odstraszacz kleszczy Mugga Roll On może być z powodzeniem wykorzystywany m.in:

- przy stałym kontakcie fizyczynym z owadami: myśliwi, wędkarze, służba leśna, żółnierze,
- poprzez osoby energicznie spędzają czas na łonie natury: sportowcy, rowerzyści, biegacze, itp.,
- podczas wakacyjnych wypraw pod namiot, grill, ognisko, jezioro, morze itp,
- w trakcie wypraw w tropiki: turyści podczas podróży tropikalnych.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.