Mugga Środek na komary strong roll on 50% deet. (5411649089878) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Mugga Środek na komary strong roll on 50% deet. (5411649089878) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Mugga Strong Roll On 50% DEET. Preparat na komary tropikalne.
29.99
Odstraszanie
Środek na komary Mugga Strong Roll On 50% DEET.
29.99
Odstraszanie
Mugga Strong Roll On 50% DEET. Środek na komary i praparat na kleszcze.
29.99
Odstraszanie

Parametry

Producent:Mugga
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Pewny sposób na komary tropikalne

Oferowany poprzez nas artykuł to w 100% oryginalny repelent na komary tropikalne (oraz inne owady) znanej belgijskiej marki MUGGA! Mugga Strong Roll-On to komfortowy w aplikacji, wysoce sprawny preparat na komary. Mugga Strong Roll-On to nic innego jak odstraszacz komarów zawierający komponent szerzej znany jako DEET w bardzo wysokim stężeniu aż 50%! składnik ten sprawną i długookresową ochronę przed komarami i innymi owadami. Repelent na komary tropikalne Mugga Strong Roll-On miły dla ludzi oraz nie brudzi ubrania. Gdy wybieramy się do ciepłych krajów, zwłaszcz tropikalnych czyha na nas mnóstwo nibezpieczeństw, w tym roznoszące groźne choroby owady tropikalne. Malaria, wirus zika, żółta febra to wyłącznie nieliczne z nich roznoszone przez komary tropikalne i inne owady egzotyczne w tym coraz powszechniej występujące już na południu Europy komary tygrysie. Nie pozwól zepsuć sobie długo planowanego wyjazdu - środki na komary Mugga to specjalistyczna, formuła oparta o sprawdzony środek DEET odstraszająca komary, kleszcze i inne owady tropikalne. Skuteczność działania preparatów Mugga została potwierdzona wieloma badaniami na świecie i w Polsce. Atest PZH HŻ/03360/96.DEET na komary i kleszcze

DEET na komary i kleszcze to organiczny związek chemiczny użytkowany jako środek odstraszający kleszcze. DEET na komary i kleszcze pozostał opracowany przez amerykańskich chemików najczęściej na zastosowanek armii amerykańskiej w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi śmiertelne choroby. DEET na komary i kleszcze jest substancją odstraszającą komary i kleszcze stwarzając bardzo nieprzyjemny zapach wokół powierzchni bronionej środkami z jej zawartością. Liczne badania prowadzone najczęściej w latach 90-tych i na początku XXI wieku jednoznacznie wskazują DEET na komary i kleszcze jako skuteczną metodę ochrony przed insektami ze wszelkich dopuszczonych do powszechnego wykorzystywania. DEET jest niegroźny dla człowieka i zwierząt domowych.

użycie preparatu na komary

Repelent na owady tropikalne Mugga polecamy wszystkim osobom którym zależy na pewnej i wydajnej ochronie na kleszcze. Odstraszacz kleszczy Mugga Roll On może być z powodzeniem wykorzystywany m.in:

- przy stałym kontakcie fizyczynym z owadami: myśliwi, wędkarze, służba leśna, żółnierze,
- przez osoby energicznie spędzają czas na łonie natury: sportowcy, rowerzyści, biegacze, itp.,
- w trakcie wakacyjnych wypraw pod namiot, grill, ognisko, jezioro, morze itp,
- podczas wypraw w tropiki: turyści w trakcie podróży tropikalnych.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.