Stojak obrotowy do armatki hukowej . odstraszacz ptaków, dzików. marki Deger promocja 2019

Cena249.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:Deger
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisStojak obrotowy do armatki hukowej Deger
- akcesoria powiększające działanie armatki hukowej

firma Deger to uwielbiany marka armatek hukowych z doświadczeniem sięgającym do 1974r. Armatka hukowa umożliwia szerokie zmniejszenie szkód w uprawach. Zaoszczędź cenny czas dzięki progresywnemu systemowi hukowemu. Grodzenia pól to bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Użycie repelentów i innych środków zapachowych wymaga od Ciebie częstego powtarzania zabiegu.

Stojak obrotowy do armatek hukowych DEGER umożliwia znaczne rozszerzenie zabezpieczanej powierzchni przed ptakami i dziką zwierzyną. Obrotowy stojak dzięki swej budowie zmienia ustawienie armatki hukowej po każdym kolejnym wystrzale a następny huk oddawany jest w innym kierunku. Armatka hukowa stoi wyżej ponad gruntem i dźwięk niesie się dalej. Podłoże nie tłumi dźwięku.

Każdy stojak do armatki odstraszającej posiada specjalny wieszak do zawieszenia butli LPG zasilającej odstraszacz hukowy. Wytwarzany z wysokiej jakości tworzyw stojak jest wytrzymały na warunki atmosferyczne.

- Armatki to fachowe urządzenia do odstraszania dzików, zwierzyny płowej oraz ptaków z pól uprawnych, plantacji, sadów.
- Prosta budowa i nietrudna obsługa. Te dwie parametry gwarantują o jej niezawodności i sporej popularności wśród rolników.
- Odstraszanie hukowe to produktywny sposób na szpaki doceniany poprzez sadowników.Odstraszanie przy pomocy armatki hukowej jest uznana za jedną z najkorzystniejszych metod płoszenia zwierząt. Pozwoli Ci na znaczne ograniczenie strat wyrządzanych poprzez dzikie zwierzęta i ptaki na terenach rolnych.


Armatki hukowe to rozwiązania sugerowane przez organizacje łowieckie i jednostki uniwersyteckie na całym świecie.


mocne strony:
- Prosta budowa
- przystępna obsługa
- niezawodność

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.