Wkłady, ładunki do urządzenia kret-boom, kretołap 5szt promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Target
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Wkłady do urządzenia KRET-BOOM oraz Kretołap

Wkłady zezwalają na ponowne wykorzystanie urządzenia Kret-boom, a także Kretołap.
Opakowanie mieści 5 sztuk petard.

atest CE

Kretołap Nr 1 w produktywności

urządzenie pirotechniczne do zwalczania kretów
Kretołap jest produktem nr 1 sprzedaży we Francji w zwalczaniu kretów.

Zapraszamy do obejrzenia pokazowego filmu: http://www.detaupeur.com/


Kret poszukując pokarmu kopie tunele, średnia długośc tuneli wyprodukowanych przez jednego kreta, sięga 250m. Szkody wyrządzone przez kreta mogą być obfite, w trakcie jednego sezonu kret może wykopać choćby 50 kretowisk.

Kopce kreta które powstają w naszych ogródkach to nie lada wyzwanie dla każdego właściciela ogrodu. Sposobów na pozbycie się niechcianego osobnika z naszego ogródka jest naprawdę dużo. Wydajność zróżnicowanych metod zależy od wielu czynników takich jak np. Typ gleby, pora roku itp. Urządzenie Kretołap efektywne pozbycie się kreta w każdej sytuacji, niezależnie od jakichkolwiek zewnętrznych czynników.


Urządzenie wykorzystuje specyficzne zachowanie kreta, który w ciągu 24-48 godzin powraca do odsłoniętej dziury w kretowisku, by zatkać dochodzące z otworu powietrze. W momencie wypchnięcia ziemi na powierzchnię pułapka aktywuje się, następuje wybuch petardy umieszczonej w tunelu i w wyniku czego pozbywamy się kreta.


Zasada działania urządzenia jest prosta, jej założenie zajmuje zaledwie 1 minutę
zobacz film: Sposób na kreta

Wskazówki dotyczące założenia pułapki:

  • zakładając pułapkę, omijaj najświeższego kopca, ponieważ kret nanosi tam liczba ziemi która może zamknąć komin kretowiska - może to wpłynąć na sprawność wybuchu
  • zadbaj o nieuszkodzenie dziury, czym mniejsza ingerencja w pierwotny stan tunelu, tym skuteczniejsze działanie pułapki
  • pamiętaj o tym aby dziura pozostała otwarta, jeżeli jest zapchana ziemią, możesz otworzyć ją przy pomocy ostrza Kretołapa
  • do założenia pułapki, wybieraj kopce w centrum atakowanej powierzchni, kopce na jej obrzerzach są rzadziej odwiedzane przez kretaJak długo pułapka musi pozostać w ziemi?

Warto pozostawić pułapkę na 2, maksymalnie 3 dni, ponieważ kret przemieszcza się tunelami 2-3 razy dziennie. Następnie należy wybrać inne kretowisko.pakiet zawiera:

1 kretołap, 5 petard, 1 tester na baterie, 2 dźwignie i podręcznik dla użytkownika.

Gwarancja 2 lata
dokument CE