Ściągacz na kostkę ss1842 rozmiar xl marki Hms promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ściągacz na kostkę ss1842 rozmiar xl marki Hms oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ściągacz HMS SS1842 (rozmiar XL) Czarny
24.00
Media Expert
HMS, Ściągacz na kostkę, SS1842, rozmiar XL
24.00
Empik

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Stabilizatory i usztywniacze
Rodzaj ściągacz
Przeznaczenie kostka

Opis

Dla kogo rekomendowany jest ściągacz na kostkę? Ściągacz na kostkę powinien być stosowany poprzez osoby biorące udział w rehabilitacji pourazowej. Jego użycie jednak nie ogranicza się do nich - warto z niego korzystać też w ramach profilaktyki.

Stopy to część ciała, na której jest oparte ciężar wszystkich pozostałych, dlatego warto optymalnie zadbać o ich stabilizację i bezpieczeństwo. Ściągacz na kostkę SS1842 producenta HMS nadzwyczajnie stabilizuje kostkę, odciążając staw skokowy.

jednocześnie nie ogranicza zdolności ruchowych. Zapewnia bezpieczeństwo bez negatywnego wpływu na komfort i wygodę ćwiczeń, dzięki czemu może być użytkowany w każdych warunkach. Świetnie dostosowuje się do kształtu kostki i gwarantuje równomierną kompresję.

tkanina, z której go wytworzono, pozwala skórze oddychać i nie sprawia podrażnień ani uczuleń. Towar jest zalecany zwłaszcza jako ochrona podczas treningów wytrzymałościowych i fitness. Sugerowany jest wszystkim osobom cierpiącym na artretyzm, a także zapalenie ścięgien i torebki stawowej.

Fizjoterapeuci polecają korzystanie ze ściągaczy na kostkę tym, którzy posiadają lub mieli problemy ze stawem skokowym. Dane o ściągaczu na kostkę SS1842 HMS: wykonanie z wysokiej jakości oddychającego materiału (nylon, spandex i lateks), wypełnienie kostki - ochrona pięty użytkownika, towar bezszwowy, uniwersalna kolorystyka.

Produkty producenta HMS zostały docenione poprzez klientów na całym świecie. Oferta tej firmy stale wzbogaca się o świeże urządzenia, a ich produkty z grupy fitness i sportów siłowych są prezentowane na licznych wystawach branżowych.