Hms Ss1842 rozm. m ściągacz na kostkę (5907695506341) promocja 2022

Cena26.19
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:HMS
Kategoria:Stabilizatory i usztywniacze
Rodzaj ściągacz
Przeznaczenie kostka

Opis

Dla kogo rekomendowany jest ściągacz na kostkę? Ściągacz na kostkę powinien być wykorzystywany przez osoby biorące udział w rehabilitacji pourazowej. Jego zastosowanie jednak nie ogranicza się do nich - warto z niego korzystać też w ramach profilaktyki.

Stopy to część ciała, na której jest oparte ciężar wszystkich pozostałych, dlatego warto stosownie zadbać o ich stabilizację i bezpieczeństwo. Ściągacz na kostkę SS1842 producenta HMS perfekcyjnie stabilizuje kostkę, odciążając staw skokowy.

równocześnie nie ogranicza zdolności ruchowych. Gwarantuje bezpieczeństwo bez negatywnego wpływu na komfort i wygodę ćwiczeń, dzięki temu może być użytkowany w każdych warunkach. Świetnie dopasowuje się do kształtu kostki i gwarantuje równomierną kompresję.

dzianina, z której go wykonano, pozwala skórze oddychać i nie sprawia podrażnień ani uczuleń. Artykuł jest zalecany zwłaszcza jako ochrona w trakcie treningów wytrzymałościowych i fitness. Rekomendowany jest wszystkim osobom cierpiącym na artretyzm, a także zapalenie ścięgien i torebki stawowej.

Fizjoterapeuci polecają korzystanie ze ściągaczy na kostkę tym, którzy posiadają lub mieli problemy ze stawem skokowym. Informacje o ściągaczu na kostkę SS1842 HMS: wykonanie z wysokiej jakości oddychającego materiału (nylon, spandex i lateks), wypełnienie kostki - ochrona pięty użytkownika, produkt bezszwowy, uniwersalna kolorystyka.

Produkty producenta HMS zostały docenione poprzez klientów na całym świecie. Oferta tej firmy stale wzbogaca się o świeże urządzenia, a ich produkty z grupy fitness i sportów siłowych są prezentowane na licznych wystawach branżowych.