Głośnik Blaupunkt BT50BB promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Głośnik Blaupunkt BT50BB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 321.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Blaupunkt Głośnik przenośny Bluetooth BT50BB
321.00
Zadowolenie.pl
Głośnik BLAUPUNKT BT50BB, Bluetooth
325.00
Empik

Parametry

Producent:BLAUPUNKT
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor czarny
Moc 15 W

Opis

Głośnik mobilny Bluetooth BT50BB nowoczesne, mobilne głośniki Bluetooth umożliwiają słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Ich sparowanie ze smartfonem, tabletem czy laptopem zezwala na odtwarzanie muzyki głośniej i w udoskonalonej jakości dźwięku.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających użytkowników głośników mobilnych, Blaupunkt doskonali swoje produkty i wprowadza do oferty kolejne, coraz udoskonalone modele.Najnowszy głośnik Bluetooth BT50BB w portfolio producenta, to oczywiście mobilność i znakomita jakość dźwięku, uzyskana dzięki wzmacniaczowi o mocy 2 x 15 W RMS.

Co więcej, wbudowany odbiornik FM z pamięcią aż 60 stacji, a także odtwarzacz kart microSD pozwalają ponadto słuchać ulubionych audycji, a także przygotowanych wcześniej playlist, równocześnie w domu, jak i na parkowej ławce czy pikniku.

Odtwarzacz microSD obsługuje nośniki o maksymalnej obszerności 32 GB, co zapewnia wielogodzinny odsłuch wybranej muzyki.Jego kolejną zaletę docenią z całą pewnością miłośnicy wypoczynku nad wodą. Model BT50BB jest bowiem wodoodporny i bezpiecznie można go wziąć na basen, na plażę, a choćby na łódkę, gdyż nie straszne jest mu zachlapanie wodą, a choćby śladowy deszcz.

A gdy niespodziewanie, w czasie wodnego wypoczynku, rozładuje się nam telefon, z pomocą przyjdzie funkcja Powerbank, w którą na dodatek zaopatrzono głośnik.Warto także zwrócić uwagę na możliwość podłączenia do głośnika starszych sprzętów, które nie obsługują technice bezprzewodowej Bluetooth.

Dzięki wejściu AUX bezproblemowo można bowiem posłuchać muzyki z laptopa starszej generacji, przenośnej MP3 czy odtwarzacza płyt CD.mobilny głośnik Bluetooth BT50BB zasilany jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 4000 mAh, ładowanym przez złącze micro USB.

Dzięki tak obszernej baterii może pracować choćby do 10 godzin.Głośnik mobilny BT50BB to dużo świetnej muzyki wszędzie tam gdzie Ty!Akcesoria w komplecie: kabel USB-microUSBWymiary: 322 x 170 x 110 mmPozostałe cechy: Radio FM z pamięcią 60 stacji Odtwarzacz MP3 microSD (do 32 GB) Funkcja Powerbank Wodoodporny (IPX5) Zasilanie bateryjne: wbudowany akumulator (7.4V/4000 mAh) Czas pracy na baterii: 6~10 godzin Czas ładowania: 4,5 godziny...