Głośnik Blaupunkt MB06, MB06 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Głośnik Blaupunkt MB06, MB06 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
BLAUPUNKT MB06
499.00
Neonet.pl
-17%
Power audio BLAUPUNKT MB06 Czarny
499.00
Media Expert
-17%
Blaupunkt MB06
499.00
RTV EURO AGD
-17%
Blaupunkt MB06
499.00
OleOle!
Głośnik BLAUPUNKT MB06, Bluetooth
598.00
Empik
MB06 System audio BLAUPUNKT
599.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor czarny
Moc 500 W

Opis

 System audio z Bluetooth i funkcją karaoke MB06 Twoja ulubiona muzyka zarówno w domu, jak i w plenerze! Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD (do 32 GB) Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 99 stacji Equalizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, News Funkcja karaoke z mikrofonem w zestawie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX pełna moc muzyczna: 500 W Zasilanie bateryjne: wbudowany akumulator Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Czas pracy na baterii: 3,5 h Czas ładowania: 5 h wymiary: 310 (szer.) x 418 (wys.) x 203 (gł.) mm Waga: 8 kg solidna konstrukcja, solidny wzmacniacz, obszerna liczba źródeł dźwięku i solidna moc 500 W!

wbudowany moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie swojej ulubionej muzyki z maszyn przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Na przednim panelu znajduje się port USB, a także slot na karty SD o maksymalnej objętości do 32 GB, umożliwiając użytkownikowi także odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD albo wszelkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB.

Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance pokrywy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu osiągalne jest podłączenie wszystkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych obecnie formatach audio, czyli MP3 i WMA.

MB06 w dodatku wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości. Chcesz rozkręcić muzykę w czasie pracy? Czemu nie!

Oprócz zalet wynikających ze specyfikacji technicznej systemu, potężną stroną MB06 jest w dodatku ergonomia i wygoda stosowania. Urządzeniem możesz sterować zdalnie za pomocą załączonego pilota, ergonomiczny uchwyt pozwoli luźno przemieszczać głośnik, a gumowe podkładki i optymalna waga to pewność, iż sprzęt będzie stał zrównoważenie na każdej płaskiej powierzchni.

Jeśli chciałbyś zabrać MB06 np. Na piknik, zastosowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny odsłuchu bezprzewodowego. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, za każdym razem możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego.

Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi zaledwie 5 godzin. Przekonaj się już teraz jak należycie może brzmieć Twoja ulubiona muzyka z systemem MB06 zarówno w domu, jak i w plenerze! wbudowanY EQUALIZER Dźwięk możesz dopasować do swoich preferencji, a także obecnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi proponującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz oraz news.

Oprócz tego urządzenie posiada odrębną regulację basów i sopranów realizowaną przy pomocy pokręteł na głównym panelu. FUNKCJA KARAOKE wbudowana funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni niemało frajdy, równocześnie dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swo...