Głośnik Blaupunkt PA12 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Głośnik Blaupunkt PA12 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 749.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Blaupunkt PA15 42W Bluetooth Radio FM Czarny
749.00
OleOle!
-17%
Blaupunkt PA15 42W Bluetooth Radio FM Czarny
749.00
RTV EURO AGD
Głośnik BLAUPUNKT PA12, Bluetooth
766.99
Empik
Blaupunkt PA12 38W Bluetooth Radio FM Czarny
799.00
OleOle!
Blaupunkt PA12 38W Bluetooth Radio FM Czarny
799.00
RTV EURO AGD
System audio BLAUPUNKT PA15, Bluetooth
905.20
Empik

Parametry

Producent:BLAUPUNKT
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor czarny
Moc 650 W

Opis

Głośnik mobilny Blaupunkt PA15 czarny 700W Bluetooth Radio FM Mikrofon fachowy system audio PA15 firmy Blaupunkt to artykuł tworzony po to, aby spełniać wymagania użytkowników lubiących sobie wyśmienitą jakość dźwięku w każdych warunkach.

solidna pokrywa, nad wyraz potężny wzmacniacz czy wysokiej jakości przetworniki, w tym głośnik przeciętnie-niskotonowy o średnicy 38 cm, to tylko kilka cech tego artykułu, które sprawią, że będzie on nadzwyczajny do Twojej firmy, siłowni, salonu SPA czy fitness oraz uświetni przyjęcie w domu lub ogrodzie.

NAJWAŻNIEJSZE cechy Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP) Odtwarzacz USB/SD (do 32 GB) Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 99 stacji Equalizer: Normal, Rock, Pop, Classic, Jazz, News Funkcja karaoke z mikrofonem w zestawie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX pełna moc muzyczna: 700 W Zasilanie bateryjne: zaimplementowany akumulator Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Czas pracy na baterii: 3,5 h Czas ładowania: 9 h wymiary: 443 (szer.) x 695 (wys.) x 363 (gł.) mm Waga: 18 kg Bezprzewodowa moc kompletna moc muzyczna systemu PA15 wynosi 700 W.

Tak duża wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zagwarantuje niesłychane doznania akustyczne. Dzięki zastosowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować jednocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego.

Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 9 godzin. W dodatku przy pomocy gniazda na tylnym panelu realne jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12 V.

Niezwykła funkcjonalność wbudowany moduł Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu obudowy znajdują się panel sterujący, a także zestaw złącz – wejście, a także wyjście AUX, port USB oraz czytnik kart SD o maksymalnej pojemności do 32 GB.

Muzyki słuchać możesz więc z wszystkiego typu pamięci mobilnych oraz urządzeń mobilnych podłączonych za pomocą przewodu. Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi oferującemu tryby: normal, rock, pop, classic, jazz i news, dźwięki możesz przystosować do swych upodobań.

Na tylnym panelu znajdują się także pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości. Zastosowany Tuner FM Jeśli nie dysponujesz mobilnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki wbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji radiowych.

Tak wielka liczba sprawi, iż nie trzeba za każdym razem wyszukiwać swojej ulubionej rozgłośni. Wygoda używania Całym systemem możesz wygodnie sterować zdalnie dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi. Dla Twojej wygody, system wyposażony został jeszcze w kółka, a także wysuwany uchwyt, dzięki którym można go bezpiecznie transportować, a znajdujące się w dolnej części pokrywy gniazdo do statywu zezwala na jego stabilne zamocowanie, gdy stosowany jest stacjonarnie.

Funkcja Karaoke Kolejną cechą podkreślającą PA15 jest funkcja karaoke z mikrofonem, która uatrakcyjni każde przyjęcie, a każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to wspaniała zabawa jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najistotniej wymagających klientów urządzenie posiada niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. Możliwa jest też optymalizacja efektu „echa" przy pomocy oddzielnego pokrętła.

uzupełniające wejście mikrofonowe może obsługiwać na przykład opcjonalne urządzenie bezprzewodowe. Dzięki czemu, że całość zamknięta jest w jednej obudowie system audio PA15 jest wspaniałą alternatywą dla wszystkiego typu wież i konwencjonalnych urządzeń z oddzielnymi kolumnami.

Jeśli jeden głośnik to dla Ciebie za niewiele, przy pomocy wejść i wyjść AUX możesz podłączyć do niego kolejny! Jeden z nich staje się jednostką główną z której kontrolujesz wszystkie źródła dźwięku a drugi podwaja oferowaną moc!

Przekonaj się, ile radości daje słuchanie muzyki na fachowym sprzęcie!