Blaupunkt Głośnik ps05 (5901750503115) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Blaupunkt Głośnik ps05 (5901750503115) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 790.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Głośnik BLAUPUNKT PS05.2DB, Bluetooth
790.00
Empik
Power audio BLAUPUNKT PS05.2DB
799.00
Media Expert

Parametry

Producent:BLAUPUNKT
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Moc 800 W

Opis

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ PS05.2DB zezwala na słuchanie muzyki z wielu źródeł. Zaimplementowany moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki z sprzętów mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Znajdujący się na górnym panelu port USB, umożliwia użytkownikowi także odtwarzanie ulubionych plików audio, zapisanych na wszystkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB. Kolejnym przystępnym wejściem jest port AUX, dzięki któremu realne jest podłączenie wszystkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku.

Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszym obecnie formacie audio, czyli MP3. Urządzenie również zastosowany tuner FM z możliwością zapamiętania 40 stacji, co pozwala słuchać swojej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

FUNKCJA KARAOKE wbudowana funkcja karaoke z załączonym bezprzewodowym mikrofonem pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni dużo frajdy, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Włącz podkład swej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!

EFEKTY ŚWIETLNE Wynieś imprezę na wyższy poziom z efektami świetlnymi LED Disco Lights (7 trybów LED + tryb automatyczny, w którym 7 kolorów zmienia się naprzemiennie i tryb OFF). Rozświetl pokój wieloma pulsującymi odcieńmi i stwórz prawdziwą atmosferę dyskoteki w zaciszu własnego domu.

Daj się ponieść muzyce! WYGODA używanIA Urządzeniem można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Za pomocą specjalnych wgłębień można go na dodatek luźno przenieść, a mocna kompozycja gwarantuje zrównoważoną pozycję sprzętu na każdej płaskiej powierzchni, jednocześnie w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Przekonaj się już dziś jak należycie może brzmieć Twoja ulubiona muzyka na Party Speakerze!