Blaupunkt Głośnik ps6 promocja 2024

Cena749.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:BLAUPUNKT
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor czarny
Moc 45 W

Opis

Kolumna głośnik Blaupunkt PS6 600W czarny bluetooth + mikrofon, pilot Spotkanie z przyjaciółmi, domówka w klubowym stylu, pokaz ewolucji w skateparku czy taneczne show w centrum miasta – takie chwile zawsze warto wesprzeć ulubionymi utworami.

posiadając do dyspozycji przenośny System Audio PS6 prosto można sprostać każdemu muzycznemu wyzwaniu. To wysokiej jakości źródło rozrywki sprawdzi się jeszcze jako system nagłaśniający na sali treningowej, w szkole tańca czy w trakcie wszelkiego rodzaju eventów, a także jako sprzęt muzyczny w pokoju nastolatka.

dostatek funkcji, mocny i czysty dźwięk, mobilność, a także możliwość odtwarzania muzyki z najróżniejszych źródeł to mieszanka, dzięki której można rozkręcić każde przyjęcie i zapewnić wszystkim sporo zabawy i radości.

NAJWAŻNIEJSZE cechy Bluetooth do odtwarzania muzyki przez profil audio streaming (A2DP) TWS (Funkcja bezprzewodowego stereo) Odtwarzacz USB/SD Odtwarzanie plików MP3/WMA Radio FM z pamięcią 40 stacji Equalizer: Rock, Classic, Jazz, Pop, Country, Flat Funkcja karaoke z mikrofonem bezprzewodowym w komplecie Pilot zdalnego sterowania Wejście AUX wyświetlacz LED Kolorowe oświetlenie Disco LED Moc maksymalna: 600 W Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz Zasilanie bateryjne: zastosowany akumulator 18 V 4500 mAh Czas pracy na baterii: 4~5 h Czas ładowania: 6~8 h wymiary: 308 (szer.) x 605 (wys.) x 290 (gł.) mm Waga: 12 kg Głośnik o mocy 600W Moc maksymalna głośnika wynosi 600 W, dzięki czemu realne jest nagłośnienie całkiem wielkiej imprezy.

obszerna, 10 calowa membrana głośnika niskotonowego w połączeniu z funkcją Super Bass spełni oczekiwania wszelkich wielbicieli niskich częstotliwości. Z kolei wyposażenie urządzenia w equalizer z sześcioma trybami (Rock, Classic, Jazz, Pop, Country i Flat) powoduje, iż dźwięk można stosownie zespoić do klimatu spotkania.

Taki sposób skomponowania funkcji i możliwość skorzystania z opcji oświetlenia LED pozwalają porządnie podkręcić charakter imprezy i wczuć się w prawdziwie dyskotekowe klimaty. PS6 gwarantuje bowiem czysty, solidny dźwięk i oświetlenie w stylu disco.

True Wireless Stereo Wyposażenie modelu PS6 w funkcję TWS (True Wireless Stereo) pozwala na bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch sprzętów. Oznacza to, że muzykę można odtwarzać równocześnie z dwóch jednakowych głośników.

Po pomyślnym sparowaniu z głośnika głównego wydobywa się dźwięk „prawego kanału", a dźwięk „lewego kanału" wykonywany jest za pomocą drugiego połączonego urządzenia. Dzięki takiej konfiguracji możemy uzyskać nieprzeciętnej jakości dźwięk stereo, który naprawdę potrafi zaskoczyć.

Tuner FM W pakiecie nie mogło także zabraknąć tunera FM, który zapamiętuje nawet 40 stacji radiowych. Funkcja ta pozwala na ich komfortowe odsłuchiwanie, bez konieczności każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

Bezprzewodowe sterowanie Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który ułatwia obsługę całego głośnika. Połącz się jak tylko chcesz Urządzenie ma zastosowany moduł Bluetooth, który bez problemu odtwarza utwory zapisane w pamięciach smartfonów czy tabletów, a w momencie połączenia z Internetem, na dodatek z serwisów streamingowych czy internetowych stacji radiowych.

Wyposażenie głośnika w czytnik kart SD, a także port USB pozwala na natomiast odtwarzanie plików muzycznych w najpopularniejszych formatach dźwiękowych, czyli MP3 i WMA, które zajmują w pamięci niewiele miejsca, a mimo to gwarantują wysoką jakość brzmienia.

na dodatek, dzięki wyposażeniu PS6 w wejście AUX, można do niego podłączyć mobilny odtwarzacz MP3, mikser muzyczny czy konsolę DJ, a także dużo innych źródeł dźwięku, które mają wyjście audio. Karaoke Ważną funkcją modelu PS6 jest opcja karaoke.

Do zestawu załączony jest mikrofon bezprzewodowy, dzięki któremu bez przeszkód można zacząć przygodę ze śpiewem, a choćby poczuć się jak gwiazda muzyki pop, rock czy country… Karaoke to perfekcyjna zabawa równocześnie dla niewielkich, jak i znacznych zwolenników śpiewania.

W celu uzyskania najmocniej stosownej barwy dźwięku mikrofonu realne jest oddzielne ustawienie niskich i wysokich częstotliwości i funkcja echa, niwelująca ewentualny pogłos. Zasilanie System Power Audio zasilać można na dwa sposoby: poprzez zasilacz sieciowy albo poprzez zastosowany akumulator.

To drugie rozwiązanie zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki choćby do 5 godzin, dzięki czemu można przetańczyć cały wieczór bez konieczności podłączenia urządzenia do prądu. Na naładowanie baterii do pełna potrzeba natomiast 6-8 godzin.

Łatwe transportowanie Waga głośnika, która nie przekracza 12 kg, wyciągana rączka, a także kółka transportowe sprawiają, że przeniesienie głośnika z miejsca na miejsce nie powoduje pokaźniejszego problem. Zabierz PS6 ze sobą gdzie tylko chcesz i ciesz się pełnym, bogatym