Bose Głośnik soundlink color ii (0017817746113) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Bose Głośnik soundlink color ii (0017817746113) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 527.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
SoundLink Color II Citron Głośnik Bluetooth BOSE
527.00
MediaMarkt.pl
SoundLink Color II Czarny Głośnik Bluetooth BOSE
568.00
MediaMarkt.pl
SoundLink Color II Biały Głośnik Bluetooth BOSE
568.00
MediaMarkt.pl
SoundLink Color II Niebieski Głośnik Bluetooth BOSE
568.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:BOSE
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor niebieski, czarny, biały

Opis

Czysty dźwięk, gdziekolwiek jesteś Na tarasie, w parku, na basenie — gdziekolwiek się udasz, głośnik SoundLink Color Bluetooth II będzie świetnym towarzyszem. Miękka silikonowa obudowa, wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów i wyrazisty dźwięk sprawiają, iż głośnik nadzwyczajnie sprawdza się w każdych warunkach.

teraz przystępny także w kolorze Żółtym. Nowoczesna jakość dźwięków Głośnik SoundLink Color II to wyekwipowany w nieszablonowe technologie owoc pracy inżynierów Bose. Dwa pasywne radiatory zezwalają na uzyskanie solidnego dźwięku, a równocześnie ograniczają do minimum drgania pokrywy.

Właśnie tak projektuje się głośniki, których dźwięk zwala z nóg, podczas gdy samo urządzenie nie rusza się choćby o centymetr. Miękka i trwała pokrywa Głośnik SoundLink Color Bluetooth II został zaprojektowany z myślą o podróżach.

dostosowana silikonowa pokrywa zagwarantuje trwałość, która pozwala na schowanie go do torby lub plecaka i zabranie w każde miejsce. Jest doszlifowana miękkim materiałem, dzięki czemu urządzenie można przenosić w ręce.

Głośnik jest niepodatny na wilgoć, więc można z niego korzystać przy basenie albo nad jeziorem. Muzyka w każdym miejscu Głośnik SoundLink Color II waży zaledwie 540 gramów, dzięki czemu korzystanie z niego jest istotnie proste.

Jeden przycisk pozwala korzystać z wielu funkcji, jak np. Odbieranie połączeń za pomocą systemu głośnomówiącego, pomijanie utworów, przełączanie się między podłączonymi urządzeniami i nie tylko. Akumulator litowo-jonowy pozwala na odtwarzanie choćby przez 8 godzin.

Aplikacja Bose Connect nieskomplikowany dostęp do wszystkich funkcji głośnika. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje towaru i dopasuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Łączność Słuchaj dowolnych utworów z praktycznie każdego urządzenia — łączność Bluetooth zezwala na rozpoczęcie odtwarzania. Głośnik SoundLink Color II zapewnia bezawaryjny zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m i bezproblemowe łączenie.

Komunikaty głosowe prowadzą poprzez procedurę parowania. Można także momentalnie przełączać się między dwoma podłączonymi urządzeniami....