Głośnik soundlink revolve+ marki Bose promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Głośnik soundlink revolve+ marki Bose oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1238.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SoundLink Revolve Plus Czarny Głośnik Bluetooth BOSE
1238.00
MediaMarkt.pl
SoundLink Revolve Plus Szary Głośnik Bluetooth BOSE
1238.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:BOSE
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor szary, czarny

Opis

Głębszy. Głośniejszy. Bardziej realistyczny. Poznaj SoundLink Revolve Plus. Został on opracowany z myślą o głębokim i zniewalającym dźwięku emitowanym we wszelkich kierunkach. Dzięki temu zapewnia jednorodne wrażenia wszystkim słuchającym.

Można go ustawić przy ścianie, która odbije dźwięk, dzięki temu wrażenia będą podobne do tych odczuwanych na najkorzystniejszych koncertach. Głośnik jest także wyposażony w elastyczny uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce.

Niech wymiar Cię nie zmyli. Minimalna obudowa posiada w sobie więcej nowinek technicznych, niżeli Ci się zdaje. Istotnie sprawny przetwornik. Dwa pasywne radiatory. Wielokierunkowy deflektor akustyczny.

Wszystko to razem oznacza, iż dźwięk jest realistyczny a gęsia skórka niewiarygodna. Najważniejsze funkcje: Komunikaty głosowe - łączność bezprzewodowa. To niezwykle proste. Komunikaty głosowe przeprowadzą Cię poprzez proces parowania Bluetooth.

Możesz podłączyć się do dwóch urządzeń jednocześnie — głośnik zapamiętuje osiem ostatnio podłączanych maszyn. Komunikaty głosowe SIRI i Google - nie masz pod ręką swojego telefonu? Bez obaw! Po prostu wciśnij i przytrzymaj wielofunkcyjny przycisk, żeby uzyskać dostęp do komunikatów głosowych dla aplikacji Siri i Google Now™ bezpośrednio z poziomu głośnika.

Akumulator - przenośny głośnik wymaga niesamowitej żywotności akumulatora. Ten głośnik taką posiada. Akumulator litowo-jonowy pozwala na 16 godzin odtwarzania. Komplet głośnomówiący- już to skądś znasz.

Wszyscy skupieni w jednym miejscu, a w tle przyjaciel, mówiący poprzez zestaw głośnomówiący. Ty wysilasz się, aby zrozumieć jego. On wysila się, aby zrozumieć Ciebie. To już przeszłość. Głośniki SoundLink Revolve pozwalają na odbieranie połączeń bezpośrednio poprzez głośnik, dzięki czemu słowa słychać wyraźniej i są one mniej przytłumione.

Wodoodporność- wodoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve pozwala bez obawy korzystać z niego w wielu miejscach. Dzięki kompleksowym testom i normie IPX4 sprawiliśmy, że Twój głośnik bez problemu poradzi sobie z przypadkowym opryskaniem wodą.

Uniwersalny gwint na statywy - brakuje Ci miejsca? To żaden problem. Uniwersalny gwint pozwoli Ci na zamontowanie głośnika SounLink Revolve na dowolnym statywie....