Głośnik Esperanza Ritmo (5901299909201) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Głośnik Esperanza Ritmo (5901299909201) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Esperanza Głośnik bluetooth RITMO Czarny EP115K
24.00
Zadowolenie.pl
Głośnik ESPERANZA Ritmo EP115K, Bluetooth
25.99
Empik

Parametry

Producent:Esperanza
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor czerwony, bordowy, niebieski, czarny, biały

Opis

Głośnik bezprzewodowy Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Przy pomocybezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci potrzeba już pełnego okablowania, żebypochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów iprezentacji.

technika pozwala na połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jegowspółpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie. Wysoka sprawność dźwięku konstrukcja głośnika sprawia, że wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływająna charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologiewykorzystane razem z nowoczesną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresjąkrystalicznie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy bez wątpienia to docenią. Regulacja głośności W ramach głośnika realna jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnychpreferencji słuchacza. Z zastosowanym potencjometrem dobierzesz świetną dla siebie głośność, a przyzastosowanych w głośniku technikach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośnościzredukowane zostały do minimum.

Możesz zatem bezproblemowo pokazać sąsiadom, czegowarto posłuchać w tym tygodniu. Funkcjonalna budowa atrakcyjny optycznie głośnik nie zajmuje sporo miejsca, przy rozmiarach [50 X 57]kierowano się komfortem użytkownika docelowego.

Zadbano by po podłączeniu go do stanowiskaroboczego, w dalszym ciągu wynajdzie się miejsce na kolejny monitor albo znaczne dokumenty. Sprawdzisię w nawet najszczególniej wymagających wnętrzach. Najróżniejsze konfiguracje podłączenia Głośnik pozwoli Ci na całkowitą integrację ze stanowiskiem pracy dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wprosty sposób podłączysz do niego zróżnicowane urządzenia w szybki sposób zmieniając miejsce pracy wcentrum domowej rozrywki.