Głośnik Esperanza Samba (5901299940389) promocja 2024

jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Esperanza
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor szary, czerwony, czarny
Moc 3 W

Opis

Głośnik BT Esperanza "Samba" EP129K FM czarny Wysoka skuteczność dźwięku kompozycja głośnika Esperanza "Samba" EP129K powoduje, iż wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływają na charakterystykę audio, a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z zaawansowaną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją transparentnie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy bez dwóch zdań to docenią. Głośnik bezprzewodowy Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Przy pomocy bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci potrzeba już pełnego okablowania, żeby pochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką albo stworzyć tło do odtwarzanych filmów i prezentacji za pomocą głośnika Esperanza "Samba" EP129K.

technika zezwala na połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jego współpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie. Zróżnicowane konfiguracje podłączenia Głośnik Esperanza "Samba" EP129K pozwoli Ci na całkowitą integrację ze stanowiskiem pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

W prosty sposób podłączysz do niego przeróżne urządzenia w prędki sposób zmieniając miejsce pracy w centrum domowej rozrywki. W ramach głośnika osiągalna jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnych preferencji słuchacza.

Z wbudowanym potencjometrem dobierzesz nadzwyczajną dla siebie głośność, a przy zastosowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum. Możesz zatem bez problemu pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu.