Głośnik JBL Tuner 2, TUNER2WHT promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Głośnik JBL Tuner 2, TUNER2WHT oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
JBL Tuner 2 5W Radio FM, DAB Czarny
399.00
OleOle!
Głośnik przenośny JBL TUNER 2, Bluetooth
409.00
Empik
Głośnik przenośny JBL TUNER 2, Bluetooth
419.00
Empik
JBL Tuner 2 5W Radio FM, DAB Czarny
419.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:JBL
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor biały, czarny

Opis

krystalicznie czysty dźwięk Wiadomości i prognoza pogody rano, a muzyka i programy rozrywkowe wieczorem z JBL TUNER 2 — słuchaj ulubionych stacji radiowych na częstotliwościach DAB/DAB+ i FM z krystalicznie czystym dźwiękiem JBL Pro Sound.

Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie informacji poprzez Bluetooth Słuchaj tego, co kochasz. Połącz JBL TUNER 2 ze swoim smartfonem albo tabletem za pomocą Bluetooth i komfortowo przełącz się z radia na ulubioną playlistę.

Pięć programowalnych przycisków i czytelne informacje na wyświetlaczu LCD pozwolą Ci błyskawicznie znaleźć ulubione stacje. Zachowuje ulubione stacje W kuchni. Przy basenie. W parku. Dzisiaj możesz wziąć ze sobą brzmienie ulubionych stacji DAB/DAB+/FM wszędzie, gdzie chcesz.

JBL TUNER 2 to kompaktowe mobilne radio, które zachwyca klarownie czystym dźwiękiem, a także zagwarantuje obsługę technologii Bluetooth i 12 godzin pracy na jednym ładowaniu. Przejrzyście czysty sygnał radiowy w każdym miejscu Pięć programowalnych przycisków i czytelne informacje na wyświetlaczu LCD pozwolą Ci błyskawicznie znaleźć ulubione stacje.

JBL TUNER 2 ma klasę wodoszczelności IPX7 i może być wykorzystywane na zewnątrz, więc nie straszna mu żadna pogoda. Dzisiaj możesz słuchać przez długie godziny. Wiadomości, prognozę pogody, muzykę i programy rozrywkowe, rano i wieczorem.

informacje technologiczne SPECYFIKACJA firma JBL ŁĄCZNA MOC RMS 5 W ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI 80 HZ ‑ 20 KHZ AM/FM TAK ZASILANIE zaimplementowanY AKUMULATOR WODOODPORNOŚĆ TAK odcień BIAŁY WAGA 2,01 KG GWARANCJA 24 MIESIĄCE informacje uzupełniające BLUETOOTH