Manta Głośnik spk 1003 promocja 2021

Cena199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:MANTA
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

Manta SPK1003 Helios to urządzenie pochodzące z lubianej linii Manta Party House, umożliwiających zamianę każdego domu w imprezowe centrum rozrywki. Pakiet cechuje kompaktowa budowa i żywe, słoneczne motywy graficzne, które wyśmienicie komponują się z kolorami lata i wakacji.

Głośnik wyróżnia się postępowym designem i mnogością funkcji, co bez dwóch zdań zostanie docenione przez młodszych i wymagających użytkowników.Korzyści: Manta Helios gwarantuje nie tylko czysty i dynamiczny dźwięk,jeszcze umożliwia zamianę pokoju nastolatka w dyskotekę lub centrum karaoke.

zaimplementowany akumulator będzie mógł pracować sporo godzin w plenerze np. Podczas podwórkowych popisów artystycznych. Przesył ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych typu smartfon czy tablet na głośnik stanie się niezwykle prosty dzięki modułowi Bluetooth.

zestaw sprawi radość początkującym piosenkarzom, którzy będą mogli urządzać duety karaoke dzięki podwójnemu wejściu na mikrofon. To także świetne narzędzie do ćwiczeń z gitarą elektryczną. {pomocn|przydatn)a funkcja nagrywania pomoże zapisać wyczyny muzyczne młodych artystów, którymi będą mogli się dalej dzielić w mediach społecznościowych.

Posiada gniazdo USB, AUX-in, SD, radio FM oraz pilot zdalnego sterowania i mikrofon....