Głośnik spk 204 marki Manta promocja 2021

Cena129.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MANTA
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

Nowy głośnik Manta Pipe SPK204FM pozostał wytworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują pokaźnie więcej od swoich urządzeń przenośnych.
Urządzenie zostało bowiem wyekwipowane w aż dwa głośniki, a także osobny subwoofer, który znamionuje się wysoką dynamiką dźwięku i bogatymi basami. Przez Bluetooth można w łatwy i szybki sposób sparować głośnik z każdym smartfonem, tabletem, a choćby komputerem. Zaimplementowane gniazda MircoSD i USB pozwalają odtwarzać ulubioną muzykę bezpośrednio kart pamięci albo nośnika rodzaju Pendrive. Dla jeszcze pokaźniejszej wygody stosowania Manta Pipe SPK204FM pozostał zaopatrzony w gniazdo AUX.
Urządzenie ma także zastosowane radio FM, które może być alternatywą podczas wycieczek w miejsca gdzie dostęp do internetu i wszelkich funkcji smartfona jest ograniczony. To, co niewątpliwe wyróżnia ten towar od pozostałych głośników bezprzewodowych to oryginalny design zamknięty w obudowie w kształcie tuby. Poza innowacyjną specyfikacją, o jakości dźwięku mogą świadczyć także pokaźniejsze i mocne gabaryty oraz odpowiedni ciężar urządzenia.

Manta Pipe SPK204FM to urządzenie mobilne, które można wziąć ze sobą w plener dzięki zastosowanej baterii i załączonym pasku dla jeszcze pokaźniejszej wygody przemieszczania.

Głośnik stanowi wyśmienite uzupełnienie dla sprzętów mobilnych – po podłączeniu głośnika poprzez Bluetooth można nie tylko słuchać muzyki ze smartfona, lecz też także wzbogacić oglądane filmy o lepszy dźwięk aniżeli oferowany poprzez głośnik zaimplementowany w urządzenia przenośne. To genialna alternatywa dla tych, którzy cenią wysoką jakość dźwięku przy zachowaniu mobilnych funkcjonalności.


Pozostałe cechy

- Czułość: 70dB +/-3dB
- Zasilanie: 220-240 V, 50-60 Hz
- zaimplementowana bateria: 1000mAh
- Obsługa multimediów: MP3/WMA
- Wersja Bluetooth: 2.0
- Zasięg odbioru urządzenia Bluetooth: A2DP stereo Bluetooth do 10 metrów
- Gniazda: USB, SD, AUX-in
- dopełniające funkcje: Panel do sterowania funkcjami urządzenia, Equalizer
- Radio FM: Tak