Głośnik spk 204 marki Manta promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Głośnik spk 204 marki Manta oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-58%
Manta SPK204FM PIPE
59.00
RTV EURO AGD
Manta SPK204PRO
79.99
RTV EURO AGD
Manta SPK204PRO
89.00
OleOle!
Manta SPK204FM PIPE
99.99
OleOle!
Głośnik Bluetooth MANTA SPK204FM Pipe
139.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MANTA
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

Nowy głośnik Manta Pipe SPK204FM pozostał wytworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują pokaźnie więcej od swoich urządzeń przenośnych.
Urządzenie zostało bowiem wyekwipowane w aż dwa głośniki, a także osobny subwoofer, który znamionuje się wysoką dynamiką dźwięku i bogatymi basami. Przez Bluetooth można w łatwy i szybki sposób sparować głośnik z każdym smartfonem, tabletem, a choćby komputerem. Zaimplementowane gniazda MircoSD i USB pozwalają odtwarzać ulubioną muzykę bezpośrednio kart pamięci albo nośnika rodzaju Pendrive. Dla jeszcze pokaźniejszej wygody stosowania Manta Pipe SPK204FM pozostał zaopatrzony w gniazdo AUX.
Urządzenie ma także zastosowane radio FM, które może być alternatywą podczas wycieczek w miejsca gdzie dostęp do internetu i wszelkich funkcji smartfona jest ograniczony. To, co niewątpliwe wyróżnia ten towar od pozostałych głośników bezprzewodowych to oryginalny design zamknięty w obudowie w kształcie tuby. Poza innowacyjną specyfikacją, o jakości dźwięku mogą świadczyć także pokaźniejsze i mocne gabaryty oraz odpowiedni ciężar urządzenia.

Manta Pipe SPK204FM to urządzenie mobilne, które można wziąć ze sobą w plener dzięki zastosowanej baterii i załączonym pasku dla jeszcze pokaźniejszej wygody przemieszczania.

Głośnik stanowi wyśmienite uzupełnienie dla sprzętów mobilnych – po podłączeniu głośnika poprzez Bluetooth można nie tylko słuchać muzyki ze smartfona, lecz też także wzbogacić oglądane filmy o lepszy dźwięk aniżeli oferowany poprzez głośnik zaimplementowany w urządzenia przenośne. To genialna alternatywa dla tych, którzy cenią wysoką jakość dźwięku przy zachowaniu mobilnych funkcjonalności.


Pozostałe cechy

- Czułość: 70dB +/-3dB
- Zasilanie: 220-240 V, 50-60 Hz
- zaimplementowana bateria: 1000mAh
- Obsługa multimediów: MP3/WMA
- Wersja Bluetooth: 2.0
- Zasięg odbioru urządzenia Bluetooth: A2DP stereo Bluetooth do 10 metrów
- Gniazda: USB, SD, AUX-in
- dopełniające funkcje: Panel do sterowania funkcjami urządzenia, Equalizer
- Radio FM: Tak