Głośnik spk 5015 marki Manta promocja 2021

Cena629.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:MANTA
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

mnogość wejść

zestaw SPK5015PRO wyekwipowany jest zestaw wejść umożliwiający podłączenie zróżnicowanych źródeł dźwięku. Dzięki złączu LINE IN podłączymy dowolne źródło dźwięku takie jak odtwarzacz CD, czy MP3. Gniazdo karty SD i złącze USB zezwalają na odtwarzanie muzyki z nośników wymiennych. Dwa zaimplementowane gniazda mikrofonowe 6,3 mm zezwalają na podłączenie dwóch mikrofonów. Komplet SPK5015PRO doskonale sprawdza się na przykład do prowadzenia konferansjerki przedstawień estradowych czy imprez karaoke. SPK5015PROÂ ma także wbudowane radio FM, dzięki któremu realne jest słuchanie audycji radiowych w przerwach między odtwarzaniem muzyki czy popisami karaoke. SPK5015PRO wyekwipowano w łączność bezprzewodową Bluetooth.

Â

Â
Podwójna moc

SPK5015PRO to zestaw podwójnych głośników karaoke, które z powodzeniem nagłośnią każdą imprezę czy salę koncertową. Zestaw składa się z dwóch bliźniaczych głośników, z których każdy wyekwipowany jest w dwa subwoofery o średnicy 8” i po dwa głośniki przeciętnietonowe. Pakiet proponuje moc 4000 P.M.P.O. Zestaw głośników SPK5015PRO jest znakomitym rozwiązaniem dla Dj-a nagłaśniającego imprezy okolicznościowe, czy dyskoteki.

Disco LED

pakiet Głośników SPK5015PROÂ zaopatrzono w diody świecące LED, dzięki którym uzyskujemy spektakularne oświetlenie dyskotekowe. Diody migają w takt muzyki sprzężone z dźwiękami basowymi emitowanymi poprzez głośniki. Dzięki czemu SPK5015PROÂ możekreować oprawę wizualną na każdej imprezie dyskotekowej, na której są używane do nagłośnienia. W komplecie wraz z głośnikami użytkownik otrzymuje pilot zdalnego sterowania oraz mikrofon.

Â

towar
firma
Kod producenta
SPK5015 PRO
EAN
5902510609283
dane podstawowe
Czarny
Brak danych
Kompletu
dane techniczne
Łączna moc zestawu RMS [W]
b.d
zaimplementowane technologie
Bluetooth
Złącza
Złącze USB