Głośnik Manta SPK 5030, SPK5030 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Głośnik Manta SPK 5030, SPK5030 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manta SPK5030
179.99
OleOle!
Manta SPK5030
179.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manta
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

Manta Głośnik power audio z mikrofonem SPK5030Kinder Party czas zacząć.
Najnowszy głośnik Party Audio SPK5030 został wytwarzany z myślą o dzieciach. Jego znikoma waga (3,5 kg), wysuwana rączka, nóżki, oświetlenie Disco Led, zastosowany akumulator i metalowa osłona membran powodują,wyśmienicie nadaje się na Kinder Party. W niedużej obudowie drzemie moc aż 30 watów RMS. Generowana jest ona przez 8" (20 cm) woofer. Dzieci najlepiej bawią się w plenerze, dlatego akumulator zapewni do 3 godzin ciągłej zabawy. Żadnych przewodów.
Nasz głośnik ma zaimplementowany innowacyjny moduł bluetooth 5.0 dzięki, któremu można do niego podłączyć bezprzewodowo telefon, tablet czy laptop. Dzięki zastosowanym gniazdom USB i TF możesz, także przygotować wcześniej playlist’ę ulubionej muzyki Twoich dzieci na pendrive’ie czy karcie SD. Dwukrotnie więcej radości!
Głośnik SPK5030 został wyekwipowany w funkcję TWS (True Wireless Stereo), która pozwala na bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch głośników. Taki komplet rozszerzy swoją moc dwukrotnie. Polepszy się także bezdyskusyjnie efekt stereofonii, ponieważ jeden z głośników będzie przenosił dźwięki kanału prawego, a drugi lewego. Możesz je oddalić od siebie o kilka metrów i cieszyć ucho jeszcze lepszym rezultatem przestrzennego dźwięku. Ponadto moc oświetlenia Disco Led dwóch głośników, zamieni dziecięcy wnętrze w najprawdziwszą dyskotekę. Jeszcze więcej basu.
Funkcja analogowej korekcji tonów niskich i wysokich pozwoli Ci na adekwatne ustawienie barwy dźwięku do rodzaju odtwarzanej muzyki. Ponad to głośnik ma także wbudowany predefiniowany cyfrowy equalizer, którym steruje się przy pomocy załączonego pilota. Dzieci + karaoke = mega fajna zabawa.
Z naszym głośnikiem dzieci nie będą się nudzić, kiedy za oknem pada deszcz. Wystarczy, że podłączysz do głośnika mikrofon, który jest w komplecie. Funkcja karaoke włączy się automatycznie. Na dodatek możesz regulować głośność mikrofonu, wprowadzić efekt echa i ustawić priorytet mikrofonu, by podkład muzyczny nie zagłuszył śpiewu. Możesz także nagrać występ, żeby zachować go nie tylko w pamięci. Starczy, iż podłączysz pendrive’a do złącza USB głośnika. Od teraz w Twoim domu nie zagości już nuda. zalety:
  • Możliwość bezprzewodowego połączenia urządzenia,
  • <...