Głośnik Manta SPK 5031 (5903089900931) promocja 2021

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:MANTA
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

Słuchaj muzyki tam, gdzie chcesz Prezentowany głośnik to konieczne wyposażenie dla tych, którzy lubią urządzać imprezy w każdym możliwym miejscu – również najszczególniej nietypowym! Można go wszędzie ze sobą zabrać, ponieważ mierzy zaledwie 30 x 30 x 53,5 cm oraz został zaopatrzony w uchwyt i kółka, pozwalające na transport w taki sam sposób, jak komfortowe walizki podróżne.

Waga produktu to tylko 7,2 kg. Martwicie się o zasilanie w plenerze? Nie ma powodu! Głośnik posiada wbudowaną baterię, która może pracować choćby do 4 godzin od pełnego naładowania. Ukształtuj własny dźwięk z głośnikiem karaoke Głośnik Party Audio przenosi dźwięki o częstotliwościach od 40 Hz do 15 KHz.

Najniższe pasma można na dodatek wzmocnić jednym kliknięciem, a mianowicie uruchomieniem opcji Super Bass. Jest to niezastąpiony efekt podczas różnego rodzaju imprez tanecznych i nie tylko. Artykuł posiada także funkcję pierwszeństwa mikrofonu, potrzebną w trakcie zabaw w karaoke.

Głęboki, konkretny dźwięk z uwypuklonym basem przyda się przy wielu okazjach. Moc wyjściowa (RMS) głośnika to 40 W. Oprócz odtwarzania muzyki z przenośnych nośników oraz obsługi mikrofonu jest również możliwość odbierania sygnału radia FM, niezwykle {pomocn|przydatn)a np.

gdy zgubi się pen-drive lub ulegnie on uszkodzeniu. Co oprócz dźwięku? Dużą zaletą produktu jest jego oryginalne, wręcz futurystyczne wykończenie. Osłona z mnóstwem okrągłych i prostokątnych dziurek skrywa główną część konstrukcji, a także niezwykle efektowne oświetlenie Disco LED RGB.

Dzięki niemu każdy wieczór i noc w dyskotekowych rytmach będą wyjątkowe, a uczestnicy imprezy nigdy nie będą narzekać na nudę. Głośnik posiada wejścia USB, SD, MMC, AUX oraz mikrofonowe. Można nim sterować przy pomocy sygnału Bluetooth (z odległości maksimum 10 m) lub używając dołączanego do zestawu pilota.

Oprócz niego w pudełku znajduje się również mikrofon, instrukcja oraz karta gwarancyjna....