Głośnik Manta SPK 5036, SPK5036KPL promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Głośnik Manta SPK 5036, SPK5036KPL oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 858.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MANTA SPK5036 (Komplet)
858.00
Neonet.pl
SPK5036 System audio MANTA
858.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Manta
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

obfitość wejść

pakiet SPK5036 wyposażony jest pakiet wejść umożliwiający podłączenie przeróżnych źródeł dźwięku. Dzięki złączu LINE IN podłączymy dowolne źródło dźwięku takie jak odtwarzacz CD, czy MP3. Gniazdo karty SD, a także złącze USB umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3/WMA z nośników wymiennych. Dwa zastosowane gniazda mikrofonowe 6,3 mm pozwalają na podłączenie dwóch mikrofonów. Zestaw SPK5036 świetnie sprawdza się na przykład do prowadzenia konferansjerki przedstawień estradowych czy imprez karaoke. SPK5036 ma także zaimplementowane radio FM, dzięki któremu możliwe jest słuchanie audycji radiowych w przerwach pomiędzy odtwarzaniem muzyki czy popisami karaoke.

Potęga brzmienia

SPK5036 to pakiet podwójnych głośników karaoke, które z powodzeniem nagłośnią każdą imprezę czy salę koncertową. Zestaw składa się z dwóch bliźniaczych głośników, z których każdy wyposażony jest w solidny subwoofer o średnicy 12, a także po dwa głośniki przeciętnietonowe o przekątnej 5. Zestaw oferuje moc 3500 P.M.P.O. Dzięki potężnej mocy i czystemu brzmieniu SPK5036 stanowi perfekcyjne rozwiązanie także dla Dj-a nagłaśniającego imprezy okolicznościowe, czy dyskoteki.

Disco LED

komplet Głośników SPK5036 wyekwipowano w diody świecące LED, dzięki którym uzyskujemy ładne oświetlenie dyskotekowe. Diody migają w takt muzyki sprzężone z dźwiękami basowymi emitowanymi poprzez głośniki. Dzięki temu SPK5036 możekreować oprawę wizualną na każdej imprezie dyskotekowej, na której są użytkowane do nagłośnienia. W zestawie wraz z głośnikami użytkownik uzyskuje pilot zdalnego sterowania i mikrofon.