Głośnik Marshall Stanmore II promocja 2024

Cena1499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Marshall
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor biały, czarny

Opis

Po prostu legendarny Głośnik Stanmore II to najmocniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, nieprzeciętnie spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu, jednocześnie obszernym, jak i małym. To spełnienie obietnicy brzmienia wysokiej jakości, z jakim kojarzy się marka Marshall.

Głośnik Stanmore II stwarza czyste i skrupulatne brzmienie, choćby przy największej głośności, dzięki zastosowaniu progresywnych komponentów, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Dzięki technologii Bluetooth 5.0 i Qualcomm® aptX™ głośnik pozwala na odtwarzanie muzyki w cudownym, stereofonicznym brzmieniu bez konieczności stosowania kabli. Konkretną drewnianą ramę głośnika Stanmore II zdobią tradycyjne detale specyficzne dla Marshalla, takie jak dekoracyjna winylowa pokrywa, eksponujący się próg i kultowe logo.

Na przednim panelu głośnika znajduje się mosiężna płyta, na której widnieje dumnie data założenia producenta – rok 1962, jako lekki ukłon w stronę tradycji marki i ponad pięćdziesięciu lat niesłychanego brzmienia.

nieprzeciętny dźwięk Głośnik Stanmore II to najistotniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, nadzwyczajnie spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu, zarówno dużym, jak i niewielkim. Głośnik Stanmore II to najistotniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, wspaniale stanie na wysokości zadania w każdym pomieszczeniu, jednocześnie sporym, jak i nieznacznym.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych części generuje czyste i precyzyjne brzmienie, nawet przy największej głośności. Głośnik Stanmore II to najszczególniej wszechstronny głośnik w ofercie Marshalla, wspaniale spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu, zarówno wielkim, jak i małym.

formuje czyste i skrupulatne brzmienie, nawet przy największej głośności, dzięki zastosowaniu nowoczesnych części, takich jak dwa 15-watowe wzmacniacze klasy D do głośników wysokotonowych i 50-watowy wzmacniacz klasy D dający moc jego subwooferowi.

Drewniana budowa pokrywy gwarantuje ciepłe, naturalne brzmienie, a system bass reflex jest zaopatrzony w port zwiększający siłę dźwięku przy niskich częstotliwościach. Połączenie bezprzewodowe dzięki technologii Bluetooth 5.0 i technice aptX technologia Bluetooth 5.0 i aptX gwarantuje perfekcyjny dźwięk bezprzewodowy w zasięgu do 30 stóp (10 metrów).

technologia Bluetooth 5.0 i aptX zapewnia bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności. Możesz dzisiaj ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośnika bez konieczności stosowania kabli.

Ciesz się bezustannie swobodą poruszania się po domu i słuchania muzyki dzięki technologii Bluetooth 5.0 i aptX. Technologia Bluetooth 5.0 gwarantuje bezstratne, bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu do 30 stóp (10 metrów) przy zachowaniu łączności.

Możesz teraz ze smartfona, tabletu lub komputera obsługującego technikę Bluetooth przesyłać muzykę bezprzewodowo prosto do głośn...