Marshall Głośnik tufton (7340055355476) promocja 2024

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:MARSHALL
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne
Kolor czarny
Moc 80 W

Opis

Zabierz się w podróż z Tuftonem, najpotężniejszym przenośnym głośnikiem Marshalla. Tufton oferuje ponad 20 godzin przenośnego czasu odtwarzania. Technologia Bluetooth® 5.0 pozwala wiązać się z najróżniejszymi urządzeniami bezprzewodowymi.Korzyści: Tufton proponuje ponad 20 godzin czasu odtwarzania na jednym ładowaniu.

Inspirowany gitarą pasek do noszenia powoduje, iż jest perfekcyjny do noszenia ze sobą. Trójdrożna budowa i skierowany do tyłu przetwornik zapewniają czysty i wyraźny dźwięk na wszystkich częstotliwościach.

Ta konfiguracja zanurzy Cię w muzyce, w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Głośnik jest wyposażony w technologię Bluetooth 5.0 do bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Odtwarzaj muzykę na dowolnym urządzeniu Bluetooth w zasięgu do 10m od głośnika.

Ma klasę wodoodporności IPX2 i nakładki narożne, co czyni go szczególnie wytrzymałym i trwałym głośnikiem. Ma funkcję multi host, dzięki temu możesz łatwo łączyć się i przełączać pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth.

Panel górny Tufton wyekwipowany jest w analogowe pokrętła regulacji basów, tonów wysokich i głośności, co pozwala skrupulatnie dostroić starannie pożądany dźwięk. Ma możliwości prędkiego ładowania, dzięki czemu 20 minut ładowania gwarantuje 4 godziny mobilnego odtwarzania, a w pełni naładowaną baterię można osiągnąć w 2,5 godziny....