Blaupunkt Power audio pb06db promocja 2023

Cena849.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:BLAUPUNKT
Kategoria:Stacje dokujące i głośniki przenośne

Opis

Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth Bluetooth i funkcja TWS Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth został wyekwipowany w funkcję Bluetooth, więc po połączeniu ze smartfonem albo innym urządzeniem takim jak tablet, czy komputer istnieje możliwość bezprzewodowego odtwarzania dźwięku, równocześnie z biblioteki muzycznej przechowywanej w pamięci urządzenia zewnętrznego, jak i z serwisów streamingowych, czy internetowych stacji radiowych.

Przy tak szerokich możliwościach, dobór trafnej muzyki na każdą okazję wydaje się niezwykle prosty. PB06DB także funkcję TWS (True Wireless Stereo), czyli możliwość połączenia ze sobą dwóch takich samych głośników, żeby muzyka grała jeszcze głośniej i dostarczała przyjemności na jeszcze większej powierzchni.

Po poprawnym uruchomieniu i sparowaniu sprzętów uzyskujemy na dodatek konwencjonalny efekt stereofonii. Odtwarzacz USB/microSD Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth dodatkowo odtwarzacz plików MP3, które mogą zostać zapisane na przenośnych pamięciach USB albo kartach microSD.

Odtwarzacz obsługuje nośniki o maksymalnej objętości do 32 GB, a to oznacza,realne jest odtworzenie niezwykle bogatej listy utworów. W trybie odtwarzania USB/microSD dostępna jest funkcja jednocześnie powtarzania wybranego utworu, wszystkich utworów na danym nośniku albo ich losowe odtwarzanie.

wystarczy włączyć optymalny tryb, a głośnik zadba o całą resztę. W modelu PB06DB dostępny jest także tuner FM z cyfrową syntezą PLL. Po naciśnięciu tylko jednego przycisku, urządzenie samo wykona przeszukiwanie i zapamięta przystępne stacje radiowe.

W pamięci urządzenia może zostać zapisanych aż 40 zróżnicowanych rozgłośni. Przy pomocy stosownych przycisków, jednocześnie na górnym panelu głośnika, jak i na pilocie zdalnego sterowania, realne jest również manualne dostrojenie do żądanej częstotliwości.

Korekcja dźwięku i moc Rożne typy muzyki wymagają adekwatnych korekt w ustawieniach brzmienia. Głośnik Blaupunkt PB06DB Bluetooth wbudowany korektor atrybutyczny z pięcioma zaprogramowanymi trybami dźwięku.

Użytkownik może wybrać między opcją FLAT, POP, ROCK, JAZZ i CLASSIC. Na dodatek realna jest oddzielna regulacja zarówno niskich, jak i wysokich tonów. Taka funkcjonalność zezwala na przypasowanie profilu brzmienia do preferencji zróżnicowanych użytkowników.

Głośnik wysokotonowy i dwa głośniki średnio-niskotonowe w wymiarze 6 cali zostały zamknięte w obudowie rodzaju bass-reflex i zestrojone z wydajnym wzmacniaczem, dzięki temu całkowita moc zestawu wynosi 500 W, a to pozwala nagłośnić całkiem pokaźne wnętrze.

W głośniku typu „PartyBox" nie może zabraknąć funkcji karaoke. W pakiecie dołączony jest jeden mikrofon bezprzewodowy, który tuż po włączeniu samoczynnie parują się z głośnikiem. Wystarczy włączyć mikrofon i po chwili już można śpiewać!

w trakcie korzystania z funkcji karaoke dostępna jest opcja priorytetu mikrofonu – oznacza to, że gdy zostanie ona włączona, urządzenie samoczynnie będzie wyciszać podkład muzyczny podczas śpiewania. Jeśli...