fif28cib2 statyw z głowicą marki Benro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem fif28cib2 statyw z głowicą marki Benro oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Benro iFoto FIF28CIB2
999.00
RTV EURO AGD
Benro iFoto FIF28CIB2
999.00
OleOle!

Parametry

Producent:Benro
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Statyw Benro iFoto seria 2 FIF28CIB2

linia iFoto jest świetna dla fotografów poszukujących statywu w kompaktowym rozmiarze, wysokiej sprawności oraz w szczególnie dobrej cenie. To co najmocniej podkreśla model FIF28AIB2 to maksymalne obciążenie wynoszące aż 14kg. Jest to wersja zrobiona z włókna węglowego która znamionuje się niewielką wagą i została tworzona z myślą o osobach, które nie lubią nosić ciężki statywów.

potężna głowica Benro IB2 wytwarzana ze stopu magnezu zapewnia wysoką odporność i wytrzymałość na uszkodzenia. Głowica posiada potrójny system sterowania umożliwiający łatwą i staranną kontrolę aparatu z ciężkim obiektywem. Wbudowana poziomica ułatwia dokładne ustawianie kadru. Głowice są wyposażone w płytkę Arca-Swiss.

Nogi mają zamki typu twist a kolumna środkowa może być odłączona stwarzając monopod z jedną z odkręcanych nóg. Obydwa modele są sprzedawane w zestawie z torbą transportową.

Zawartość zestawu:
- statyw
- głowica
- szybkozłączka
- torba


Specyfikacja:
- materiał: włókno węglowe
- głowica: IB2
- ilość sekcji: 4
- wysokość maksymalna: 1650mm
- wysokość ze złożoną kolumną: 1385mm
- wysokość niewiele znacząca: 465mm
- długość po złożeniu (z głowicą): 624mm
- waga statywu: 1,72kg
- udźwig statywu: 14kg