Camrock ta30 (czarny) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Camrock ta30 (czarny) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Camrock TA30 (czarny)
49.99
OleOle!
Camrock TA30 (czarny)
79.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Camrock
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Statyw Camrock TA30 Black

Camrock TA30 BLACK to uniwersalny statyw przeznaczony dla osób aktywnie fotografujących. Wymagających bezkompromisowych rozmiarów i niskiej wagi. Ważący jedynie około 500g Camrock TA30 w komplecie z przeznaczonym futerałem to produkt, który można wziąć wszędzie.

Nogi statywu składają się z trzech teleskopowych sekcji, co luźno pozwala dobrać wysokość i nadaje konstrukcji stabilność.

Głowica wyposażona jest w poziomicę, powierzchnia styku z aparatem pokryta jest gumą uniemożliwiającą ślizganiu się zamontowanego sprzętu.

Statyw Camrock TA30 doskonale nadaje się jako podstawa pod zewnętrzną lampę błyskową. Dzięki małemu rozstawowi nóg (74 cm) bez problemu zmieści się nawet w minimalnym pomieszczeniu.

Camrock TA30 współpracuje z aparatami i kamerami Canon, Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Fujifilm, Panasonic, JVC, Samsung i mnóstwo innych.

SPECYFIKACJA:

  • Maksymalna wysokość statywu: 144 cm
  • Maksymalna wysokość robocza statywu: 125 cm
  • Maksymalny rozstaw nóg: 74 cm
  • rozmiary po złożeniu w cm: 42 x 7 x 6 cm
  • Waga: 550 g