ts53 marki Camrock promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem ts53 marki Camrock oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Camrock TS53
169.00
OleOle!
-1%
Statyw CAMROCK TS53 DARMOWY TRANSPORT
169.00
ELECTRO.pl
Camrock TS53
169.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Camrock
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Camrock TS53 to profesjonalny statyw aluminiowo-magnezowy dla wymagających fotografów. Pancerna budowa zezwala na użytkowanie go w najcięższych warunkach. Jakość wykonania, a także użytych materiałów na najwyższym poziomie zapewnia ponadprzeciętną i stabilność.

rewelacyjnie pasuje do wykorzystywania z cięższymi aparatami cyfrowymi, lustrzankami i kamerami. W zestawie znajduje się kulowa głowica, umożliwiająca precyzyjne ustawienie aparatu w żądanej pozycji. Podwójna kolumna pozwala na mocowanie głowicy odwrotnie (do dołu) upraszczając m.in.

fotografowanie znikomych obiektów. Istnieje możliwość zastosowania dwóch głowic na raz! Cztero-sekcyjne nogi mają metalowe klamry oraz system prędkich zatrzasków. Statyw wyekwipowany jest ponadto w poziomicę.

charakterystyczny gwint 3,8" umożliwia zamocowanie dowolnej głowicy.