Fotopro X-go Chameleon (czarny) (6944326363477) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotopro X-go Chameleon (czarny) (6944326363477) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotopro X-go Chameleon (czarny)
439.00
OleOle!
Statyw FOTOPRO X-go Chameleon Czarny DARMOWY TRANSPORT
439.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Fotopro
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

seria statywów Fotopro X-go Chameleon pozostała zaprojektowana z myślą o fotografach wymagających sprzętu o najwyższej jakości oraz funkcjonalności, przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych rozmiarów i mobilności.

To świetny wybór dla podróżników i fotografów krajobrazowych, używających lżejszych lustrzanek albo bezlusterkowców. Statywy z linii X-go Chameleon zaopatrzone pozostały w głowicę kulową FPH-52Q z płytką prędkiego montażu w standardzie Arca Swiss, a także funkcję monopodu.

spośród innych statywów dostępnych na rynku Chameleon podkreśla się nie tylko nieprzeciętną jakością wykonania i funkcjonalnością,ponadto ciekawym i oryginalnym wyglądem. Najwyższa jakość i gwarancja niezawodności.

Przemyślana kompozycja, najwyższej jakości materiały, a także precyzja wykonania sprawiają,produkt będzie służył przez lata. Na dodatek wszystkie statywy firmy Fotopro objęte są sześcioletnią gwarancją!