Fotopro X-go Chameleon (szaro-brązowy) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotopro X-go Chameleon (szaro-brązowy) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotopro X-go Chameleon (szaro-brązowy)
439.00
OleOle!
Statyw FOTOPRO X-go Chameleon Szaro-brązowy DARMOWY TRANSPORT
439.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Fotopro
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

linia statywów Fotopro X-go Chameleon została zaprojektowana z myślą o fotografach wymagających sprzętu o najwyższej jakości oraz funkcjonalności, przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych rozmiarów i mobilności.

To znakomity wybór dla podróżników i fotografów krajobrazowych, używających lżejszych lustrzanek lub bezlusterkowców. Statywy z linii X-go Chameleon zaopatrzone zostały w głowicę kulową FPH-52Q z płytką szybkiego montażu w standardzie Arca Swiss oraz funkcję monopodu.

spomiędzy innych statywów dostępnych na rynku Chameleon uwydatnia się nie tylko rewelacyjną jakością wykonania i funkcjonalnością,w dodatku niebanalnym i oryginalnym wyglądem. Najwyższa jakość i gwarancja niezawodności.

Przemyślana konstrukcja, najwyższej jakości materiały i precyzja wykonania sprawiają,towar będzie służył przez lata. Dodatkowo wszystkie statywy marki Fotopro objęte są sześcioletnią gwarancją!