Fotopro X-go Chameleon (zielono-brązowy) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotopro X-go Chameleon (zielono-brązowy) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Fotopro X-go Chameleon (zielono-brązowy)
439.00
OleOle!
Statyw FOTOPRO X-go Chameleon Zielono-brązowy DARMOWY TRANSPORT
439.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Fotopro
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

linia statywów Fotopro X-go Chameleon została zaprojektowana z myślą o fotografach wymagających sprzętu o najwyższej jakości oraz funkcjonalności, przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych wymiarów i mobilności.

To wyśmienity dobór dla podróżników i fotografów krajobrazowych, używających lżejszych lustrzanek albo bezlusterkowców. Statywy z linii X-go Chameleon wyekwipowane pozostały w głowicę kulową FPH-52Q z płytką prędkiego montażu w standardzie Arca Swiss, a także funkcję monopodu.

spomiędzy innych statywów przystępnych na rynku Chameleon eksponuje się nie tylko świetną jakością wykonania i funkcjonalnością,też interesującym i oryginalnym wyglądem. Najwyższa jakość i gwarancja niezawodności.

Przemyślana konstrukcja, najwyższej jakości materiały i precyzja wykonania powodują,produkt będzie służył przez lata. Dodatkowo wszystkie statywy firmy Fotopro objęte są sześcioletnią gwarancją!