Fotopro x-go predator (zielono-brązowy) (6944326363484) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fotopro x-go predator (zielono-brązowy) (6944326363484) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Statyw FOTOPRO X-go Predator Zielono-brązowy DARMOWY TRANSPORT
439.00
ELECTRO.pl
Fotopro X-go Predator (zielono-brązowy)
469.00
OleOle!

Parametry

Producent:Fotopro
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

seria statywów Fotopro X-go Predator pozostała zaprojektowana z myślą o fotografach wymagających sprzętu o najwyższej jakości, funkcjonalności i stabilności w niełatwych warunkach terenowych lub studio.

To idealny wybór dla osób posiadających duże i ciężkie aparaty albo kamery. X-go Predator to potężny, aluminiowy statyw wyposażony w głowicę kulową i funkcję monopodu, a zarazem obszerniejszy brat trójnoga z kolekcji Fotopro X-go Chameleon.

Statywy z linii X-go Predator wyposażone zostały w głowicę kulową FPH-62Q z płytką prędkiego konstrukcji w standardzie Arca Swiss. Spomiędzy innych statywów przystępnych na rynku Predator podkreśla się nie tylko doskonałą jakością wykonania i funkcjonalnością,w dodatku niebanalnym i oryginalnym wyglądem.

Najwyższa jakość i gwarancja bezawaryjności. Przemyślana kompozycja, najwyższej jakości materiały i precyzja wykonania powodują,produkt będzie służył poprzez lata. Dodatkowo wszystkie statywy producenta Fotopro objęte są sześcioletnią gwarancją!