Manfrotto 190GO! M MT190GOC4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, MT190GOC4 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Manfrotto 190GO! M MT190GOC4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, MT190GOC4 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1546.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Statyw 190 GO M Carbon czarny 4 sekc
1546.00
Sklep foto-akces.pl
Manfrotto 190GO! M MT190GOC4
1549.00
OleOle!
Manfrotto 190GO! M MT190GOC4
1549.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Statyw carbonowy Manfrotto linii 190go! M jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych fotografów, którzy chcą osiągnąć maksymalną produktywność i lekkość, w połączeniu z konwencjonalnym wyglądem, dla swych najbardziej wymagających projektów.

Ten statyw to najlżejsze i najmocniej kompaktowe rozwiązanie z serii 190. Seria oznaczona 190go! M została zaopatrzona w zaciski M-lock, które zezwalają na rozstawienie statywu w ciągu kilku sekund, pozostawiając użytkownikowi swobodę koncentracji na zdjęciu, które chce właśnie uchwycić.
M-lock pozwala na blokowanie i odblokowanie jednym ruchem o 1/4 obrotu (90°). Gwarantuje prędkość i stabilność, choćby przy wielkim obciążeniu. Co więcej, mechanizm ten nie posiada żadnych odstających części, co oznacza, iż 190go! M może swobodnie wsunąć się do i z torby czy mocowania statywu.

Statyw również zaimplementowany mechanizm przestawienia kolumny o 90°, który - gdy nie jest potrzebny - pozostaje sprytnie schowany. Kiedy jednak potrzebujesz kolumny w poziomie, starczy wysunąć ją jednym palcem w górę, by wysunęła się do góry i swobodnie pochylić do pozycji poziomej. W połączeniu z czterema niezależnymi kątami rozstawu nóg, ten mechanizm pozwala zejść do niskich pozycji, wyjątkowo pożądanych przy makrofotografii. Nowy 190go! M zawdzięcza swój fachowy status także sekcjom produkowanym z włókien węglowych. Ta konstrukcja rozszerza stabilność i sztywność statywu gwarantując równocześnie jego nad wyraz niską wagę.

190go! M, podobnie jak cała kolekcja 190, ma możliwość niezależnej regulacji kątów rozstawu nóg w 4 pozycjach. Ta funkcjonalność pozwala fotografom łatwo i instynktownie zmienić perspektywę fotografowania i połączyć statyw do nierówności terenu lub nietypowych miejsc, jak np. Schody. Tak jak w przypadku statywów fachowych serii 190, statywy wyposażono w mocowanie Easy Link, co zmienia 190go! M w przenośne studio. To gniazdo umożliwia mocowanie dodatkowych akcesoriów jak oświetlenie LED, mikrofon czy inne, gwarantując maksymalną swobodę twórczą, umożliwiając realizowanie zdjęć, które można było wcześniej osiągnąć tylko przy użyciu kilku statywów.

190go! M perfekcyjnie odzwierciedla założenia Manfrotto widoczne w programie Made in Italy, w którym wiodący światowy design, najnowocześniejsza technologia, innowacje i solidna jakość są połączone, dając użytkownikom to, co najkorzystniejsze.

produkt
marka
Kod producenta
MT190GOC4
EAN
8024221673524
Fizyczne techniczne
Z regulacją rozstawu
Z włókna węglowego
liczba sekcji
4