Manfrotto Element Traveller Big (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, MKELEB5BK-BH promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto Element Traveller Big (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, MKELEB5BK-BH oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto Element Traveller Big (czarny)
499.00
OleOle!
Manfrotto Element Traveller Big (czarny)
499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

pokaźniejszy statyw Traveller Big kolekcji komponent jest świetnym wyborem dla zwolenników fotografii szukających znikomego statywu podróżnego, który jest bezawaryjny, lekki i nietrudny do przenoszenia.

Manfrotto składnik Traveller Big to niedrogi, kompaktowy, wytrzymały aluminiowypakiet, który jest szczególnie wszechstronny. Jego maksymalna wysokość to 164 cm, a składa do zaledwie 41 cm, co powoduje, że jest przystępny do spakowania do większości toreb czy plecaków.

Nogi statywu rozkładane są niezależnie i każda indywidualną regulację kąta rozstawu w trzech pozycjach. Skrętny mechanizm blokady wysuwu sekcji nóg umożliwia fotografom osiągnięcie żądanej pozycji dzięki szybkim ruchom, dając swobodę skupiania się na zdjęciach.

Statyw Traveller Big linii element podróżuje z zupełnie nowym standardem: ten gustowny i nieznaczny, lekki statyw został zaprojektowany z możliwością użycia jednej z jego nóg jako monopodu. Żeby używać monopoda, starczy odkręcić nóżkę statywu z wyściełanym uchwytem i przymocować kolumnę centralną.

Ponieważ lekkość jest wymagana dla statywów podróżnych, fotografowie mogą polegać na haku umieszczonym w dolnej części kolumny, aby w razie zapotrzebowania zawiesić na nim obciążenie dla uzyskania większej stabilności.

Statyw Traveller Big jest wyśmienity dla bezlusterkowców i lustrzanek z obiektywem do 200mm, z łatwością utrzymuje obciążenie do 8 kg. Aluminiowa głowica kulowa została zaprojektowana tak, aby zapewniała gładkie ruchy w trakcie kadrowania i solidnie blokowała pozycję sprzętu dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
Jeśli tworzysz fotografie krajobrazowe to pokochasz głowicę z osobną blokadą ruchu w panoramie, która pozwala fotografom robić niesamowite fotografie panoramiczne łatwo i starannie dzięki indeksowanej skali przekazanej w poziomach. Głowica kulowa posiada płytkę szybkozłączkę profilu Arca Swiss ze śrubą 1/4''-20 na górze, która gwarantuje stabilnie ciężaru sprzętu w trakcie używania obiektywów rodzaju zoom.

Manfrotto składnik Traveller Big dostępny jest w czterech kolorach (czarny, niebieski, szary i czerwony), w zestawie ma wyściełaną torbę ułatwiającą przechowywanie i transport.

MKELEB5BK-BH
składnik
  • Lekki i jednostajny statyw w teren
  • Każda z nóg ma możliwość ustawienia pod trzema kątami
  • Odłączana noga posiada funkcję monopodu
  • Aluminiowa głowica kulowa z niezależnym ruchem w panoramie
  • W komplecie przeznaczona torba do przechowywania i transportu
Specyfikacja

Waga

1.6 kg

Mocowanie Górne

1/4″ gwint męski

liczba Sekcji

5

Wysokość niewiele znacząca

41 cm

Blokada Kuli

Tak

Wysokość Maksymalna Z Opuszczoną Kolumną

140 cm

Wysokość Maksymalna

164 cm

Średnica Podstawy

41 mm

Długość Po Złożeniu

42 cm

Poziomica (ilość)

2

Udźwig

8 kg

Torba W komplecie

BM-20160725B5

Kolumna

Średnica Platformy

46.5 mm

Kolor

Black

Easy Link

Nie

Regulacja Oporu

Nie

Przechył Przód-Tył

+90°/-38°

typ Głowicy

Głowica kulowa

Niezależna Blokada Panoramy

yes

Przechył Na Bok

+38°/-38°

rodzaj Nóg

Pojedyncze

Kąty Rozwarcia Nóg

21.5°, 54.5°,83°

Zaciski

Zakręcane pierścieniem

Średnice Nóg

13, 16, 19, 22, 25 mm

Materiał

Aluminium

Maskymalna Temperatura Pracy

60 C

znikoma Temperatura Pracy

-30 C

Regulacja Oporu W Panoramie

Obrót W Panoramie

360

Szybkozłączka

Tak

Regulacja Oporu W Pochyle